Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Связь » 2018 » Июнь » 8 » Продажі смартфонів у магазинах Київстар зросли на 58%

Размещение новостей компаний

Продажі смартфонів у магазинах Київстар зросли на 58%

Распечатать: Продажі смартфонів у магазинах Київстар зросли на 58% | Комментировать: Продажі смартфонів у магазинах Київстар зросли на 58%
Тенденція витіснення фічерфонів смартфонами продовжує набирати оберти: у першому кварталі 2018 року у фірмових магазинах «Київстар» було продано на 58% більше «розумних» телефонів, а в інтернет-магазині shop.kyivstar.ua - на 135%.

«Примітно, що за цей період середній чек покупки також виріс - на 15%. Ми вважаємо, що зростання продажів більш дорогих за вартістю девайсів свідчить про те, що зростають вимоги споживачів до функціональності, так як сучасні «розумні телефони» дають своєму власнику більше функціоналу і можливостей», - зазначила Ольга Смисльонова, директор з роздрібних продажів «Київстар».

Популяризація смартфонів і спеціальні, у тому числі і унікальні акційні пропозиції в класичному ритейлі та онлайн-магазинах «Київстар», дозволили збільшити оборот у грошах за перший квартал 2018 року. Так, у фірмових магазинах зростання склало 76%, а в онлайн-магазині - 149%.

«Українці люблять технічні новинки. Фахівці «Київстар» звернули увагу, що перший смартфон після фічерфона - дуже простий, так як покупець тільки звикає до гаджету. Зате наступний - вже більш функціональний і дорогий», - додала Ольга Смисльонова.

Оскільки абоненти лідера телеком-ринку України все активніше використовують смартфони (зростання бази становить 23% за період з січня по березень 2018 року), «Київстар» регулярно оновлює асортимент. Так, наприклад, у першому кварталі поточного року в фірмових магазинах були представлені понад 100 моделей смартфонів.

Водночас, «Київстар» продовжував розширювати свою мережу – кількість магазинів зросла з 376 у першому кварталі 2017 року до 415 в першому кварталі 2018 року. Цей факт свідчить про те, що українці все більше довіряють експертизі оператора не тільки в телеком-послугах, але вже і на ринку ритейлу.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 168 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz