Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Продукты питания и напитки » 2018 » Июль » 12 » Продукція LOVARE підкорила відвідувачів міжнародної виставки PLMA в Амстердамі

Размещение новостей компаний

Продукція LOVARE підкорила відвідувачів міжнародної виставки PLMA в Амстердамі

Распечатать: Продукція LOVARE підкорила відвідувачів міжнародної виставки PLMA в Амстердамі | Комментировать: Продукція LOVARE підкорила відвідувачів міжнародної виставки PLMA в Амстердамі
АТ «Мономах», потужний український виробник чаю та кави, вже другий рік поспіль представляє свої проекти на міжнародній спеціалізованій виставці «World of Private Label» PLMA.

Більше тридцяти років щорічний форум відкриває нові можливості для гравців ринку private label. Саме на цьому престижному майданчику створюються нові контакти та ідеї, які допомагають учасникам виставки розвивати свої програми приватних марок. Як повідомив менеджер з експорту АТ «Мономах» Олександр Леонов, метою поїздки на виставку PLMA був пошук компаній, яких цікавить чайно-кавова продукція під їхніми торговими марками.

Компанія «Мономах» представила всі види фасування та асортиментний портфель. Відвідувачі стенду особливо відзначили вишукану лінійку LOVARE, виконану на європейському рівні. Зустрічі та перемовини з потенційними партнерами пройшли успішно, і зараз основне завдання – передача зразків і узгодження умов співпраці. «Участь у форумі дозволила нам визначитися у подальшій моделі побудови роботи і виходу компанії на ринки Європи», – відзначив Олександр Леонов.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 248 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz