Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Услуги » 2019 » Май » 27 » Професійна орієнтація від «Параллели» для старшокласників Маріупольського інтернату

Размещение новостей компаний

Професійна орієнтація від «Параллели» для старшокласників Маріупольського інтернату

Распечатать: Професійна орієнтація від «Параллели» для старшокласників Маріупольського інтернату | Комментировать: Професійна орієнтація від «Параллели» для старшокласників Маріупольського інтернату
Представники «Параллели» – компанії, для якої навчання, розвиток та мотивація персоналу є одними з пріоритетних напрямків, відвідали Маріупольський інтернат, щоб поспілкуватись з учнями випускних класів та допомогти їм у виборі сфери діяльності.

Всі 420 вихованців інтернату отримали солодкі подарунки від «Параллели». А 40 старшокласників, перед якими скоро постане питання вибору майбутньої професії, з цікавістю спілкувались з працівниками «Параллели» та ділились своїми планами на майбутнє.

«Приємно чути, що у дітей є амбіції та бажання досягти високих результатів, - розповіла Наталія Сухова, директор департаменту управління персоналом. – Ми обговорили, як важливо обрати компанію, де будуть представлені всі можливості для професійного росту. Адже, якщо є мета побудувати успішну кар’єру, необхідно постійно навчатись і вдосконалюватись. «Параллель» дає такі можливості своїм співробітникам. Для цього розроблена комплексна програма з навчання та розвитку персоналу, яка дозволяє кожному працівнику отримати нові знання та навички, необхідні як для вдосконалення на своєму робочому місці, так і для переходу на більш високу посаду. Тому тих учнів, у яких після досягнення 18 років з’явиться бажання працювати в мережі АЗС, ми запросили почати кар’єру в нашій компанії та стати частиною нашої дружної команди».
_____________________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 96 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz