Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Презентации » 2019 » Август » 11 » Програма EY Startup Accelerator компанії EY в Україні розпочинає пошук молодих команд з інноваційними ідеями

Размещение новостей компаний

Програма EY Startup Accelerator компанії EY в Україні розпочинає пошук молодих команд з інноваційними ідеями

Распечатать: Програма EY Startup Accelerator компанії EY в Україні розпочинає пошук молодих команд з інноваційними ідеями | Комментировать: Програма EY Startup Accelerator компанії EY в Україні розпочинає пошук молодих команд з інноваційними ідеями
Експерти EY знають, як допомогти інноваторам із вибором оптимальної стратегії розвитку проекту, підготовкою документів для спілкування з інвесторами, пошуком та веденням переговорів з інвесторами, юридичним структуруванням майбутнього бізнесу, аналізом ринку та багатьма іншими рутинними, але вкрай важливими для стартапів речами.

Молоді команди – це не про вік, а про стадію розвитку. Ми однаково раді почути досвідчених професорів, винахідників і підприємців, активних айтішників та інженерів, студентів і навіть учнів старших класів школи. Так, ми знаємо декілька школярських проектів, які викликали фурор на головних міжнародних виставках. Важливо, щоб ви були дійсно закохані у свій проект.

Якщо у вас є цікава високотехнологічна розробка в будь-якій індустрії (у вигляді ідеї, прототипу або навіть продукту першого покоління), і вам цікава співпраця з глобальною консалтинговою мережею компаній EY, ми запрошуємо перейти на наш вебсайт, щоб залишити офіційну заявку на участь у відборі. Ми ретельно обираємо стартапи, з якими готові співпрацювати, але гарантуємо, що надамо відповідь кожному, хто розкаже про себе та свою ідею.

Якщо саме ваш проект буде обрано для співпраці, ми підготуємо для вас індивідуальну пропозицію з урахуванням потреб проекту та вашої команди.

Наше ключове завдання – допомогти вашому проекту розвинутись так, щоб ми разом мали змогу отримувати прибуток завдяки його успішності. Для цього ми інвестуємо свої компетенції та час, а також використовуємо можливості глобальної мережі компаній EY.

Якщо ви зацікавились нашою пропозицією, заповніть анкету https://go.ey.com/2yHLIf5, щоб дати нам можливість дізнатися про вас. Кажуть, що Україна – це таємний скарб Кремнієвої долини. Ми хочемо побачити ваші проекти, щоб особисто переконатися в цьому!
_____________________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 62 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz