Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Банки » 2017 » Июнь » 7 » Протягом минулого тижня сума реалізації активів склала 79,81 млн грн

Размещение новостей компаний

Протягом минулого тижня сума реалізації активів склала 79,81 млн грн

Распечатать: Протягом минулого тижня сума реалізації активів склала 79,81 млн грн | Комментировать: Протягом минулого тижня сума реалізації активів склала 79,81 млн грн
Минулого тижня активи 36 банків, що перебувають в управлінні Фонду, були реалізовані на загальну суму 79,81 млн грн. Із них на суму 59,43 млн грн відбулися аукціони з продажу прав вимоги за кредитами, на 18,88 млн грн – аукціони з продажу основних засобів. Крім того, 1,46 млн грн отримано у результаті безпосереднього продажу майна, та 0,04 млн грн – від продажу інших активів – картин, монет тощо.

Зокрема, протягом минулого тижня права вимоги за кредитами АТ «ПОРТО-ФРАНКО» були продані на суму 41,42 млн грн, ПАТ «ІМЕКСБАНК» – на 7,07 млн грн, АТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ» – на 4,34 млн грн.

Основні засоби ПУАТ «ФІДОБАНК» були реалізовані на загальну суму 12,27 млн грн, АТ «ЄВРОГАЗБАНК» – на 2,11 млн грн, ПАТ «БАНК НАЦІОНАЛЬНИЙ КРЕДИТ» – на 1,53 млн грн, ПАТ «КБ «НАДРА» – на 0,72 млн грн, ПУАТ «СМАРТБАНК» – на 0,58 млн грн, ПАТ «ЗЛАТОБАНК» – на 0,03 млн грн.

Права вимоги за кредитами та основні засоби АТ «ДЕЛЬТА БАНК» реалізували на суму 5,87 млн грн, ПАТ «ВіЕйБі БАНК» – на 2,36 млн грн.

Детальніше з інформацією про заплановані торги та результати продажу активів можна ознайомитись на сайті http://torgi.fg.gov.ua/.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 450 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz