Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Финансы и страхование » 2018 » Декабрь » 9 » ПУЛ ВАРТІСТЮ ПОНАД 235 МЛН ГРН МАЄ ПРОДАТИ ТОВ «ФЬОСТ ФАЙНЕНШІАЛ НЕТВОРК ЮКРЕЙН»

Размещение новостей компаний

ПУЛ ВАРТІСТЮ ПОНАД 235 МЛН ГРН МАЄ ПРОДАТИ ТОВ «ФЬОСТ ФАЙНЕНШІАЛ НЕТВОРК ЮКРЕЙН»

Распечатать: ПУЛ ВАРТІСТЮ ПОНАД 235 МЛН ГРН МАЄ ПРОДАТИ ТОВ «ФЬОСТ ФАЙНЕНШІАЛ НЕТВОРК ЮКРЕЙН» | Комментировать: ПУЛ ВАРТІСТЮ ПОНАД 235 МЛН ГРН МАЄ ПРОДАТИ ТОВ «ФЬОСТ ФАЙНЕНШІАЛ НЕТВОРК ЮКРЕЙН»
Призначено торги пулу активів, що перебувають у заставі Національного банку України. Це переважно права вимоги за кредитними договорами, що укладені з суб`єктами господарювання та фізичними особами, а саме: активи АТ "ЄВРОГАЗБАНК", ПАТ «КБ «АКТИВ-БАНК», АТ «Дельта Банк».

Серед найбільш привабливих активів: обладнання для сонячної енергетики у Миколаївській області, земельні ділянки у Київській області, устаткування для агропідприємства, зокрема, для насіннєвого заводу у Рівненській області.

Усі активи, що потрапляють до складу пулу були неодноразово виставлені на індивідуальні торги у системі ProZorro.Продажі.

І навіть на торгах у складі пулу після пониженням ціни з 20% до 4% від номіналу не були продані.

Тепер стартова ціна лоту встановлена на рівні 4% від номіналу і вона може понизитись до 0,8%. Попередній такий аукціон не відбувся з технічних причин.

Електронний аукціон розпочинається 12 грудня з 9-30 год. до 10-00 год.

Автоматичне покрокове зниження ціни лоту – розпочинається в проміжок часу з 9-30 год. до 10-00 год. та завершується в проміжок часу з 16-15 год. до 16-45 год. Більш докладну інформацію дивіться в паспорті відкритих торгів.

Ознайомитись з активом можна через веб-сорінку www.ffncorp.com. Для цього треба стати зареєстрованим учасником торгів (аукціону). Також можна скористатись доступом до кімнат банків, які входять до складу пулу.

Для ознайомлення з активом у кімнаті даних необхідно подати заявку про зацікавленість у придбанні активу та підписати договір щодо нерозголошення банківської таємниці та конфіденційної інформації. Також можна скористатись доступом до віртуальної кімнати даних Фонду гарантування. Правила доступу тут.

Особливість цього пулу в тому, що до торгів його готував один з міжнародних радників залучених Фондом гарантування - ТОВ «ФЬОСТ ФАЙНЕНШІАЛ НЕТВОРК ЮКРЕЙН».
________________________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 102 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz