Головна особливість новинки - абсолютна універсаль...'>

Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Легкая промышленность » 2019 » Июнь » 19 » Reebok CrossFit® Nano 9: у кожного свій виклик

Размещение новостей компаний

Reebok CrossFit® Nano 9: у кожного свій виклик

Распечатать: Reebok CrossFit® Nano 9: у кожного свій виклик | Комментировать: Reebok CrossFit® Nano 9: у кожного свій виклик
Компанія Reebok представила дев'яте покоління кросівок Nano, що стали символом CrossFit® по всьому світу.

Головна особливість новинки - абсолютна універсальність: Nano 9 підійдуть як новачкам, хто ходить у спортзал за настроєм, так і досвідченим атлетам, які беруть участь у змаганнях. Працюючи над кросівками, дизайнери та інженери Reebok спиралися на відгуки шанувальників CrossFit® по всьому світу.

CrossFit® - це не просто система тренувань: це дружнє співтовариство людей, об'єднаних однією ідеєю. Саме тому героями лукбуку нових кросівок стали не професійні моделі, а дев'ять осіб, що живуть CrossFit: від чемпіонів і медалістів Reebok CrossFit® Games Ніла Меддокса та Пета Веллнера до колишнього морського піхотинця Пета Берка, судді Джеральда Паркера та акторки Медді Керлі.

Серед особливостей Reebok Nano 9 - абсолютно новий верх з інноваційного матеріалу Flexweave, який забезпечує ще більш комфортну посадку, захист ноги при роботі з важким обладнанням та вражаючу еластичність. У міру м'яка амортизуюча підошва з жолобками MetaSplit відрізняється відмінним зчепленням і збалансованою гнучкістю для бігу та швидкісними комплексами (WOD). Широка передня частина допоможе зберегти стійкість при виконанні елементів важкої атлетики.

Nano 9 вже у продажу в фірмових магазинах Reebok. Ціна даної моделі складає 3999 грн.
__________________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Reebok CrossFit® Nano 9: у кожного свій виклик
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 132 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz