Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Банки » 2017 » Декабрь » 25 » Рейтинг ОТП Банку підтверджено на рівні uaА + зі зміною прогнозу на позитивний

Размещение новостей компаний

Рейтинг ОТП Банку підтверджено на рівні uaА + зі зміною прогнозу на позитивний

Распечатать: Рейтинг ОТП Банку підтверджено на рівні uaА + зі зміною прогнозу на позитивний | Комментировать: Рейтинг ОТП Банку підтверджено на рівні uaА + зі зміною прогнозу на позитивний
Незалежне рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» оголосило про підтвердження довгострокового кредитного рейтингу АТ «ОТП Банк» на рівні uaА +. Прогноз рейтингу - змінено на позитивний. В ході оновлення рейтингу агентство використовувало фінансову звітність АТ «ОТП Банк» за 2015-2016 рр. і І-ІІІ квартали 2017 року, а також внутрішню інформацію, надану банком у ході рейтингового процесу.

Нагадаємо, відповідно до методології РА «Кредит-Рейтинг», компанія з рейтингом «uaА» характеризується високою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими компаніями. Знаки "+" і "-" позначають проміжні категорії рейтингу відносно основних категорій. А позитивний прогноз вказує на можливість підвищення рейтингу протягом року при збереженні позитивних тенденцій і нівелюванні поточних ризиків.

Фактори, що сприяють підвищенню кредитного рейтингу ОТП Банку, включають: наявність підтримки від акціонера OTP Bank Plc., який є найбільшим банком Угорщини та лідером угорського банківського ринку; диверсифікацію клієнтського кредитного портфеля; оптимальну структуру ресурсної бази за джерелами залучення; високі показники ефективності діяльності, а також відкритість та прозорість.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 189 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz