Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Авто и транспорт » 2017 » Январь » 11 » Рекордний рік аеропорту «Бориспіль»

Размещение новостей компаний

Рекордний рік аеропорту «Бориспіль»

Распечатать: Рекордний рік аеропорту «Бориспіль» | Комментировать: Рекордний рік аеропорту «Бориспіль»
У 2016 році аеропорт «Бориспіль» досягнув максимальних показників за всю історію існування підприємства. Кількість обслугованих пасажирів за рік зросла на 1,37 мільйони – до рівня 8,65 млн чоловік. Найбільше зростання досягнене завдяки залученню з іноземних ринків трансферних пасажирів. За рік кількість таких пасажирів збільшилась на 0,76 мільйони – до рівня 2,31 млн пасажирів.

«Україна перетворюється на транзитну державу. Результати аеропорту «Бориспіль» підтверджують, що це не просто декларації. Мільйони транзитних пасажирів – це прибуток держпідприємства та поповнення бюджету. В порівнянні з дореформеним 2014 роком, відрахування до держбюджету зросли у сім разів та склали у 2016 році 1,55 мільярди гривень», - прокоментував Євгеній Дихне, керівник аеропорту «Бориспіль».

Раніше аеропорт «Бориспіль» опублікував попередню інформацію про динаміку основних показників діяльності у 2013-2016 роках. Збиткове у 2013-2014 роках Державне підприємство «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» у 2015-2016 роках перетворилося на зростаюче та високоприбуткове.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 475 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz