Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Разное » 2018 » Июль » 7 » «РОДИННЕ КОЛО». СІМ'Ї ЗАГИБЛИХ ГЕРОЇВ ХАРКІВЩИНИ ЄДНАЮТЬСЯ ЗАРАДИ МАЙБУТНЬОГО

Размещение новостей компаний

«РОДИННЕ КОЛО». СІМ'Ї ЗАГИБЛИХ ГЕРОЇВ ХАРКІВЩИНИ ЄДНАЮТЬСЯ ЗАРАДИ МАЙБУТНЬОГО

Распечатать: «РОДИННЕ КОЛО». СІМ | Комментировать: «РОДИННЕ КОЛО». СІМ
7 липня 2018 року о 10-00 в Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулась зустріч родин загиблих в АТО військовослужбовців Харківщини.

Зустріч відбулася в рамках всеукраїнського проекту для родин загиблих в АТО «Родинне коло Харківщини», який реалізується ГО «Харківський фонд психологічних досліджень» за підтримки ГО «Психологічна кризова служба».

Мета проекту – надання психологічної, соціальної, юридичної та духовної підтримки родинам, які втратили найдорожче в боях за суверенітет та територіальну цілісність нашої держави.

Кожна сім’я залишається наодинці з горем від втрати близької людини. «Родинне коло Харківщини» – це емоційний і духовний простір, у якому батьки, дружини, діти, рідні можуть бути разом і підтримати один одного.

Захід відбувся за сприяння Харківської обласної державної адміністрації, Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, ГС «Харківський університетський консорціум», Храму апостола і євангеліста святого Іоанна Богослова Української Православної Церкви Київського Патріархату в м. Харкові, волонтерської ініціативи «Станція Харків», БФ «Нація добра», суддів Харківського окружного адміністративного суду, а також інших волонтерських та громадських організацій м. Харкова.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: «РОДИННЕ КОЛО». СІМ
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 161 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz