Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Разное » 2018 » Июнь » 6 » Розпочалася 17-та благодійна програма «Долонька щастя»

Размещение новостей компаний

Розпочалася 17-та благодійна програма «Долонька щастя»

Распечатать: Розпочалася 17-та благодійна програма «Долонька щастя» | Комментировать: Розпочалася 17-та благодійна програма «Долонька щастя»
Кошти будуть спрямовані на відкриття Сімейних кімнат у київському ОХМАТДИТі

1 червня 2018 року в ресторанах МакДональдз в Україні розпочалася благодійна програма «Долонька щастя», яка збирає кошти для відкриття Сімейних кімнат у київському ОХМАТДИТі. Сімейні Кімнати дають родинам можливість поїсти, поспати, відпочити та набратися сил для спільної боротьби із хворобою.

Програма триватиме у закладах мережі МакДональдз упродовж місяця, з 1 по 30 червня. Долучитися до збору коштів може кожен. Для цього необхідно:

1. Придбати у закладах МакДональдз спеціальні паперові долоньки або інші сувеніри.
2. Придбати будь-яку продукцію у МакДональдз за допомогою картки Mastercard®. У червні 2 гривні з кожного замовлення, зробленого у закладах МакДональдз та сплаченого карткою Mastercard®, будуть перераховані на благодійність.
3. Зробити пожертву онлайн на сайті Фундації Дім Рональда МакДональда.

Кошти, зібрані під час реалізації програми, будуть передані Фундації Дім Рональда МакДональда в Україні. Фундацію було засновано у 1974 році в США, і сьогодні вона працює в 64 країнах світу. В Україні Фундація розпочала свою роботу у 2016 році. Її мета – допомогти дітям бути поруч із рідними у найскладніші моменти життя – під час хвороби. Фундація підтримує розвиток сімейно-орієнтованої медицини, яка передбачає залучення всієї сім’ї до лікування дитини, догляду за нею в лікарні і прийняття важливих рішень щодо її здоров’я.

З цією метою Фундація відкриватиме Сімейні кімнати Рональда МакДональда – це місце в лікарні, де батьки і родичі дитини-пацієнта можуть перепочити, набратися сил, приділити час спілкуванню та грі з дитиною, а також задовольнити базові потреби – у гігієні, сні чи харчуванні.

«У компанії МакДональдз є багатолітній досвід благодійної діяльності – 16 років поспіль ми допомагаємо дитячим лікарням. У 2016 році компанія вийшла на новий рівень реалізації соціально важливих проектів, ставши партнером-засновником Фундації Дім Рональда МакДональда в Україні. Фундація планує стати провідником ідеї сімейно-орієнтованої медицини в українському суспільстві і допомагатиме дітям бути поруч із найріднішими людьми тоді, коли доводиться лікуватися в стаціонарі», – зазначив генеральний директор компанії МакДональдз в Україні та голова Наглядової ради Фундації Дім Рональда МакДональда в Україні Гжегож Хмелярський.

Партнером програми цього року виступила компанія Mastercard.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Розпочалася 17-та благодійна програма «Долонька щастя»
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 60 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz