Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Банки » 2017 » Июль » 2 » Розпочато процедуру ліквідації ПАТ «ДІАМАНТБАНК» та делеговано повноваження ліквідатора банку

Размещение новостей компаний

Розпочато процедуру ліквідації ПАТ «ДІАМАНТБАНК» та делеговано повноваження ліквідатора банку

Распечатать: Розпочато процедуру ліквідації ПАТ «ДІАМАНТБАНК» та делеговано повноваження ліквідатора банку | Комментировать: Розпочато процедуру ліквідації ПАТ «ДІАМАНТБАНК» та делеговано повноваження ліквідатора банку
Відповідно до рішення Правління Національного банку України від 22 червня 2017 року № 394-рш «Про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ДІАМАНТБАНК» виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд гарантування) прийнято рішення від 23 червня 2017 року №2663, «Про початок процедури ліквідації ПАТ «ДІАМАНТБАНК» та делегування повноважень ліквідатора банку».

Згідно з зазначеним рішенням розпочато процедуру ліквідації ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ДІАМАНТБАНК» (далі – ПАТ «ДІАМАНТБАНК») з 24 червня 2017 року до 23 червня 2019 року включно, призначено уповноважену особу Фонду гарантування та делеговано всі повноваження ліквідатора ПАТ «ДІАМАНТБАНК», визначені, зокрема, статтями 37, 38, 47-52, 521, 53 Закону «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» (далі - Закон), в тому числі з підписання всіх договорів, пов’язаних з реалізацією активів банку у порядку, визначеному Законом, крім повноважень в частині організації реалізації активів банку, провідному професіоналу з питань врегулювання неплатоспроможності банків відділу запровадження процедури тимчасової адміністрації та ліквідації департаменту управління активами Тімоніну Олександру Олексійовичу строком на два роки з 24 червня 2017 року до 23 червня 2019 року включно.

Реквізити ПАТ «ДІАМАНТБАНК»: код банку (МФО): 320854; код ЄДРПОУ: 23362711; місцезнаходження: Контрактова площа, буд. 10-А, м. Київ, 04070.

Вимоги кредиторів прийматимуться протягом 30 днів з дня опублікування в газеті «Голос України» оголошення про початок процедури ліквідації ПАТ «ДІАМАНТБАНК» та делегування повноважень ліквідатора банку за адресою: Контрактова площа, буд. 10-А, м. Київ, 04070.

Задоволення вимог кредиторів здійснюватиметься за рахунок коштів, одержаних в результаті ліквідації та реалізації майна банку, в черговості, що передбачена частиною першою статті 52 Закону.

Нагадуємо, що 23 червня 2017 року уповноваженою особою Фонду гарантування на тимчасову адміністрацію в ПАТ «ДІАМАНТБАНК» було підписано з ПУБЛІЧНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ «ТАСКОМБАНК» (далі - АТ «ТАСКОМБАНК») договір про передачу частини активів та зобов’язань ПАТ «ДІАМАНТБАНК».

Відповідно до вказаного договору АТ «ТАСКОМБАНК» набуває усіх прав та обов’язків боржника перед вкладниками фізичними особами, у томи числі фізичними особами підприємцями ПАТ «ДІАМАНТБАНК». щодо повернення грошових коштів вкладників, залучених ПАТ «ДІАМАНТБАНК», і сплати відсотків за договорами банківського рахунку/вкладу, укладеними ПАТ «ДІАМАНТБАНК» у межах 200 тисяч гривень.

Для проведення ідентифікації, перевірки даних щодо обсягу належних виплат та отримання коштів вкладники ПАТ «ДІАМАНТБАНК» з 26 червня 2017 року можуть звертатись до установ АТ «ТАСКОМБАНК». В АТ «ТАСКОМБАНК» вкладникам необхідно пред’явити паспорт і документ про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер).

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 303 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz