Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Электроника » 2017 » Декабрь » 8 » «РОЗУМНА» ЕКОСИСТЕМА LG В БУДИНКАХ МАЙБУТНЬОГО

Размещение новостей компаний

«РОЗУМНА» ЕКОСИСТЕМА LG В БУДИНКАХ МАЙБУТНЬОГО

Распечатать: «РОЗУМНА» ЕКОСИСТЕМА LG В БУДИНКАХ МАЙБУТНЬОГО | Комментировать: «РОЗУМНА» ЕКОСИСТЕМА LG В БУДИНКАХ МАЙБУТНЬОГО
«Розумна» побутова техніка буде інтегрована з платформою LG IoT в будинках передмістя Сеула

СЕУЛ, 5 грудня 2017 р. — Компанія LG Electronics, світовий лідер з виробництва побутової техніки для дому, розширює лінійку «розумних» пристроїв для комерційного сектора, встановлюючи низку інтегрованих інтелектуальних рішень в престижному житловому комплексі передмістя Сеула. Відкриття проекту заплановано на першу половину 2021 року. П’ять
40-поверхових споруд ЖК Byeollae I’PARK у північно-східній частині передмістя Сеула будуть оснащені ексклюзивними «розумними» технологіями LG для дому.

Апартаменти будуть оснащені першокласною «розумною» побутовою технікою LG для дому, а саме кондиціонерами, холодильниками, пральними і сушильними машинами, посудомийними машинами і системами догляду за одягом Styler. Домовласники також зможуть встановити додаткові «розумні» пристрої, такі як очищувачі повітря, роботи-пилососи і колонки LG ThinQ Hub, до яких можна підключити усю побутову техніку і керувати нею за допомогою голосових команд.

Екосистема LG, що розроблена для апартаментів I’PARK, буде сумісна з «розумними» пристроями інших виробників, що відповідає відкритій стратегії «розумного» будинку від LG. Спеціальний додаток для смартфона дозволить дистанційно керувати пристроями інших виробників, а також визивати ліфт, перевіряти лічильники електроенергії, здійснювати замовлення додому, моніторити місця на парковці і спілкуватися з відвідувачами, які знаходяться у дверей квартири.

«Це приголомшливий проект, який LG втілює у життя завдяки колосальному досвіду в сегменті виробництва «розумної» побутової техніки в Південній Кореї, – сказав Чоі Санг-Гуй, президент департаменту продажів і маркетингу в Південній Кореї компанії LG Electronics. – Це не просто демонстрація наших кращих інтелектуальних продуктів. Це реальний приклад того, як будуть виглядати будинки майбутнього в перспективі».

# # #

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: «РОЗУМНА» ЕКОСИСТЕМА LG В БУДИНКАХ МАЙБУТНЬОГО
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 262 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz