Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Производство » 2019 » Июль » 28 » СА-10У на базі автомобільного шасі КрАЗ-63221 для ЗСУ

Размещение новостей компаний

СА-10У на базі автомобільного шасі КрАЗ-63221 для ЗСУ

Распечатать: СА-10У на базі автомобільного шасі КрАЗ-63221 для ЗСУ | Комментировать: СА-10У на базі автомобільного шасі КрАЗ-63221 для ЗСУ
Триває співпраця «АвтоКрАЗу» з державним підприємством «Науково-технічний комплекс «Імпульс». «АвтоКрАЗ» відвантажив партію автомобільних шасі КрАЗ-63221 для монтажу надбудови – виробу СА-10У (cпеціальні апаратні уніфіковані).

Автомобільне шасі КрАЗ-63221 - високої прохідності, призначене для монтажу озброєння і військової техніки, установок спеціального і промислового призначення, а також буксирування причепа всіма видами доріг, бездоріжжю і будь-якій місцевості. Автомобіль виготовляється в модифікації військового призначення, обладнаний системою регулювання тиску в шинах, при цьому управління здійснюється з кабіни рухомого автомобіля, і місцями для кріплення особистої зброї водія і пасажирів. Шасі КрАЗ-63221 колісної формули 6х6, з двигуном WP10.380, коробка передач - механічна, дев'ятиступенева, кермовий механізм - механічний, з гідравлічним підсилювачем.

СА-10У - це спеціально-оснащений кузов-фургон на автомобільній базі КрАЗ-63221, що призначений для розміщення, цілодобової роботи та відпочинку особового складу. Відповідно до бажань замовника, кузов-фургон може бути обладнаний для монтажу різноманітних комплексів зв’язку, таких як радіорелейна, тропосферна, космічна, радіозв’язок для використання в польових умовах.

Виріб СА-10У забезпечує: переміщення, своєчасне розгортання й згортання та роботу підрозділів; зберігання та роботу з документами і технічними засобами обмеженого доступу, за необхідністю можливість їх екстреного знищення; обмін інформацією по каналу УКХ радіозв’язку для забезпечення функціонування на марші та при автономній роботі; доступ до зовнішньої телефонної мережі; доступ до локальної обчислювальної мережі (ЛОМ) пунктів управління; організацію винесеного автоматизованого робочого місця оператора передачі інформації; гарантоване безперебійне (з автоматичним захистом) живлення розміщеної апаратури.
_______________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: СА-10У на базі автомобільного шасі КрАЗ-63221 для ЗСУ
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 100 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz