Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Презентации » 2019 » Август » 23 » Шасі КрАЗ-7133Н4 – для установки пилоподавлювача PW-200

Размещение новостей компаний

Шасі КрАЗ-7133Н4 – для установки пилоподавлювача PW-200

Распечатать: Шасі КрАЗ-7133Н4 – для установки пилоподавлювача PW-200 | Комментировать: Шасі КрАЗ-7133Н4 – для установки пилоподавлювача PW-200
Ще один новий ексклюзивний спецавтомобіль з’явиться на Полтавському ГЗК – пилоподавлювач PW-200 на базі КрАЗ - 7133Н4. Монтаж унікального спецобладнання на шасі КрАЗ - 7133Н4 здійснить ПрАТ «Епос».

Автомобіль-шасі використають як базу під установку PW-200, що здійснюватиме гідрозрошувальні й інші водні операції, пов'язані з подачею води для розпилення. Машина використовується для зрошення, в основному, схилів і важкодоступних ділянок кар’єрів. Загальна довжина спорядженої установки – 8588мм, ємність – 20м3 . У дію установка приводиться від валу відбору потужності, встановленому на КрАЗі, та керується гідравлічною системою. Установки призначені для знепилювання повітря від будь-яких джерел пилоутворення.

«Шасі КрАЗ - 7133Н4 оптимально слугує під монтаж цієї унікальної спецустановки, - зазначають у «Епосі», - та відповідає вимогам, потребам замовника, параметрам руху ТЗ». КрАЗ - 7133Н4, колісної формули 8х4; кабіна безкапотного типу, двомісна, з місцем для відпочинку, є кондиціонер у кабіні водія; двигун дизельний, рядний, із турбонаддувом, потужністю 400 к.с., Євро-5, захист двигуна від гравію та щебеню; коробка передач – механічна, дводіапазонна, 9-ступенева, з передпусковим підігрівачем; гальмова система з АБС .
_________________________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Шасі КрАЗ-7133Н4 – для установки пилоподавлювача PW-200
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 122 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz