Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Связь » 2018 » Октябрь » 25 » Широкі можливості для ведення бізнесу у корпоративних 4G-тарифах Київстар

Размещение новостей компаний

Широкі можливості для ведення бізнесу у корпоративних 4G-тарифах Київстар

Распечатать: Широкі можливості для ведення бізнесу у корпоративних 4G-тарифах Київстар | Комментировать: Широкі можливості для ведення бізнесу у корпоративних 4G-тарифах Київстар
Київстар - найбільший телеком-оператор України - запустив нову лінійку тарифів для корпоративних абонентів: Kyivstar 4G, Kyivstar 4G Extra, Kyivstar 4G Ultra, Kyivstar 4G Business, Kyivstar 4G Business VIP. У представлених тарифах передбачено ще більше корисних можливостей для бізнес-комунікацій.

Серед них:
• безлімітний доступ до інтернету*;
• збільшена кількість хвилин для дзвінків на інші мережі по Україні;
• хвилини для дзвінків на інші мережі відтепер можна використовувати і для дзвінків за кордон**;
• користування сервісами Microsoft Office 365 (для тарифних планів Kyivstar 4G Business и Kyivstar 4G Business VIP);
• сервіс «Інтернет SIM-пара», який дозволяє за одним мобільним номером мати доступ до інтернету на двох пристроях одночасно;
• оплата за послуги на умовах постоплати - «користуйся зараз, плати потім»;
• безлімітні дзвінки всередині мережі Київстар.

Додаткова перевага – пропозиція «Київстар Команда», яка створює умови для роботи цілого колективу. Відтепер можна підключити одразу кілька мобільних номерів на один особовий рахунок клієнта. При переході на «Київстар Команда» з тарифів передплаченої форми обслуговування абонплата становитиме лише 75 грн на місяць.
А клієнтам, які цінують комплексні рішення, разом із підключенням до нових тарифів Київстар надає знижки на послуги «Wi-Fi Інтернет» та «IP-телефонні лінії».

Оптимальне наповнення нових тарифних планів та їх зручність дають можливість легко перейти на корпоративне обслуговування тим представникам бізнесу, які досі користувалися послугами Київстар на умовах передплаченого зв’язку. Зважені корпоративні пропозиції пропонують широкий вибір за тарифною лінійкою від 75 до 1000 грн абонплати на місяць та враховують потреби корпоративних клієнтів різних галузей та із будь-якими обсягами бізнесу.
______________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 124 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz