Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Разное » 2018 » Июнь » 14 » Шість ключових трендів у сфері розвитку лідерства | EY Global Leadership Forecast 2018 - Six Megatrends

Размещение новостей компаний

Шість ключових трендів у сфері розвитку лідерства | EY Global Leadership Forecast 2018 - Six Megatrends

Распечатать: Шість ключових трендів у сфері розвитку лідерства | EY Global Leadership Forecast 2018 - Six Megatrends | Комментировать: Шість ключових трендів у сфері розвитку лідерства | EY Global Leadership Forecast 2018 - Six Megatrends
Звіт за результатами нового дослідження Global Leadership Forecast 2018 (підготованого компанією EY, Development Dimensions International (DDI) і The Conference Board) свідчить про потужний вплив лідерських практик організацій на досягнення їхніх бізнес-цілей.

Дослідження проводилось у 54 країнах і 26 найбільших галузях економіки на основі опитування більш ніж 1 000 керівників вищої ланки та 10 000 професіоналів із високим кар’єрним потенціалом. Огляд пропонує практичні, засновані на фактичних даних рекомендації для вирішення завдань, з якими зіштовхується бізнес: від цифрової трансформації та забезпечення гендерної рівності й залученості представників різних поколінь до впливу місії та культури організації на побудову стратегії ефективного лідерства в умовах цифрової ери.

Які ключові висновки можна зробити на основі дослідження? Пропонуємо до вашої уваги шість всеохоплюючих трендів у сфері управління талантами, на які варто орієнтуватися керівникам компаній будь-яких галузей економіки.
Цифрові технології змінюють підхід до роботи. Вивчаючи детально кожен аспект дослідження, ми відзначали вплив цифрових технологій на бізнес. Організації та лідери, які широко застосовують новітні технології у роботі, є більш ефективними, аніж їхні менш прогресивні колеги, які ризикують залишитися позаду.

Сила даних – не лише у цифрах. Ми розуміли, що дані – це важливий ресурс, на основі якого ухвалюються основні бізнес-рішення, і цінність цього ресурсу дедалі зростає. Але ми не очікували такого значного впливу даних та аналітики на прийняття рішень у сфері управління персоналом, зокрема, щодо питань забезпечення інклюзивності, гнучкості роботи та рівних можливостей.

Культура стає дедалі важливішою. Стратегії розвитку лідерства будуть неефективними за відсутності міцного культурного фундаменту – чітко визначеної та актуальної місії організації, практики наставництва, відкритості до експериментів, психологічного комфорту співробітників, а також сучасних підходів до забезпечення гендерної рівності та залученості представників різних поколінь.

Принцип «кожен сам за себе» більше не актуальний. Керівники, які працюють і навчаються наодинці, не користуються можливостями наставництва й менторської підтримки та не заохочують до командної роботи, навряд чи досягнуть значного успіху в бізнесі.

Необхідно інвестувати у майбутнє. Організації, що інвестують у свій потенціал, зокрема шляхом посиленого розвитку лідерських якостей своїх співробітників, є більш фінансово успішними, залучають ефективніших лідерів та мають більший відсоток жінок у керівництві.

HR-функція на порозі великих змін. Функція управління персоналом втрачає репутацію драйвера змін, в міру того як знижується ефективність використання цією функцією аналітичних даних для прогнозування важливих тенденцій. Окрім того, управління талантами потребує актуалізації підходів та широкого застосування цифрових технологій. Якщо це питання не буде вирішено найближчим часом, роль HR як провідника цифрового прогресу в організації постійно знижуватиметься.

Ольга Горбановська, партнер, керівник практики People Advisory Service, EY в Україні: «Пошук та розвиток ефективних лідерів – ключове завдання для досягнення успіху будь-якої організації. Для розвитку лідерів дайте їм свободу випробовувати нові підходи та експериментувати зі старими – це сприятиме швидшому прогресу завдяки впровадженню інновацій. Заохочуйте лідерів кидати виклик статусу-кво, прагнути до швидкого розвитку та регулярно просити про зворотний зв’язок – таким чином, вони отримуватимуть інформацію, необхідну для швидкого прийняття рішень та адаптації до постійних змін. Будьте відкритими: оцінюйте можливий вплив та використовуйте різноманітні стилі управління, підходи та особистий досвід кожного зі своїх лідерів. Працюйте зі своїми лідерами на всіх рівнях так, аби вони ставали справжніми наставниками для інших співробітників, активно розвивайте командну роботу. Якщо ви будете дотримуватися усіх цих правил, ваша компанія зможе досягти видатних результатів».
Звіт містить десятки висновків, що описують методику досягнення підприємствами ключових цілей. Кожен висновок містить детальні рекомендації з розвитку лідерського потенціалу на основі досвіду найуспішніших компаній.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 148 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz