Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Связь » 2018 » Март » 1 » Singtel та Ericsson розгорнуть першу в Сінгапурі комерційну IoT-мережу

Размещение новостей компаний

Singtel та Ericsson розгорнуть першу в Сінгапурі комерційну IoT-мережу

Распечатать: Singtel та Ericsson розгорнуть першу в Сінгапурі комерційну IoT-мережу | Комментировать: Singtel та Ericsson розгорнуть першу в Сінгапурі комерційну IoT-мережу
Singtel у партнерстві з Ericsson (NASDAQ: ERIC) став першим оператором у Сінгапурі, який запустить національну стільникову мережу для Інтернету речей (IoT) у комерційну експлуатацію. Підтримуючи стандарти CAT-M1 та NB-IoT мережа Singtel дозволить бізнесу отримувати додаткову користь від зниженого енергоспоживання, глибшого проникнення бездротової мережі, а також підтримки численних одночасних підключень бюджетних IoT пристроїв.

Раніше Singtel та Ericsson підписали угоду щодо створення інноваційної IoT лабораторії, метою якої є сприяння впровадженню проектів Інтернету речей, а також створення локальної IoT екосистеми, яка включала б у себе представників бізнесу та користувачів. У міру того, як до лабораторії долучається все більше партнерів, Singtel працює над тим, щоб знизити час виведення на ринок нових сервісів, а також подолати будь-які технологічні бар’єри для їх запуску.

Singtel разом з локальними компаніями та великими корпораціями працює над вивченням різних сценаріїв застосування IoT, включаючи моніторинг довкілля, відслідковування переміщення матеріалів, управління вивозом сміття або ж контроль прийому медикаментів. Оператор провів численні пілотні проекти з партнерами, включаючи компанію з прокату велосипедів Mobike, провайдера систем для інтелектуальної передачі показників лічильників EDMI Limited та сучасного виробника чіпів SIMCom Wireless Solutions.

Розгортання національної стільникової мережі IoT у партнерстві з Ericsson пришвидшить комерційний запуск IoT проектів та допоможе розробляти нові продути та сервіси для споживачів.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Singtel та Ericsson розгорнуть першу в Сінгапурі комерційну IoT-мережу
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 252 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz