Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Авто и транспорт » 2016 » Ноябрь » 15 » Система менеджменту якості ПАТ «АвтоКрАЗ» сертифікована на відповідність ISO/TS 16949:2009

Размещение новостей компаний

Система менеджменту якості ПАТ «АвтоКрАЗ» сертифікована на відповідність ISO/TS 16949:2009

Распечатать: Система менеджменту якості ПАТ «АвтоКрАЗ» сертифікована на відповідність ISO/TS 16949:2009 | Комментировать: Система менеджменту якості ПАТ «АвтоКрАЗ» сертифікована на відповідність ISO/TS 16949:2009
Це підтверджує сертифікат системи менеджменту якості для автовиробництв, згідно ISO/TS 16949:2009 «Системи менеджменту якості. Особливі вимоги щодо застосування ISO 9001:2008 для автомобільних виробництв і організацій, які виробляють відповідні сервісні частини», виданий «КрАЗу» минулого тижня міжнародним німецьким сертифікаційним органом DEKRA. Із одержанням цього документу «АвтоКрАЗ» приєднався до світової автомобільної спільноти. Нагадаємо, що ціллю технічної специфікації ISO/TS 16949:2009 є розробка системи менеджменту якості, яка забезпечує постійне поліпшення якості з акцентом на попередження дефектів та зменшення втрат у ланцюгу постачання.

Отриманню сертифікату передувала масштабна робота усіх підрозділів автозаводу задля виконання сучасних вимог світового автопрому, а також дві ретельні аудиторські перевірки, проведені міжнародними аудиторами в червні та вересні поточного року.

Слід зазначити, що із 2004 року система менеджменту якості компанії була сертифікована на відповідність вимогам ISO 9001. Та завдяки постійному поліпшуванню процесів системи менеджменту та вдосконаленню методів роботи вдалося впровадити сучасну систему менеджменту якості, яка функціонує на підприємствах світової автомобільної промисловості.

Дійсність сертифікату ISO/TS 16949:2009 на систему менеджменту якості ПАТ «АвтоКрАЗ» можна перевірити за його номером на офіційному сайті Міжнародної групи автомобільної промисловості IATF (International Automotive Task Force)

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Система менеджменту якості ПАТ «АвтоКрАЗ» сертифікована на відповідність ISO/TS 16949:2009
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 564 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz