Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Банки » 2017 » Декабрь » 8 » Сісти за кермо омріяного FIAT чи ALFA ROMEO – віднині простіше з ОТП Банком!

Размещение новостей компаний

Сісти за кермо омріяного FIAT чи ALFA ROMEO – віднині простіше з ОТП Банком!

Распечатать: Сісти за кермо омріяного FIAT чи ALFA ROMEO – віднині простіше з ОТП Банком! | Комментировать: Сісти за кермо омріяного FIAT чи ALFA ROMEO – віднині простіше з ОТП Банком!
Нещодавно ОТП Банк розширив перелік партнерів за програмою автокредитування, залучивши до співпраці офіційного імпортера автомобілів Fiat, Fiat Professional і Alfa Romeo в Україні – компанію АВТОТОРІНО. Відтепер придбати красунчика від італо-американського концерну Fiat Chrysler Automobiles N.V. українські автомобілісти можуть з використанням кредиту від ОТП Банку за спеціальними умовами.

Задля забезпечення найбільш оптимальних умов фінансування партнери виокремили умови кредитування для придбання флагманських моделей FIAT 500Х та FIAT TIPO у окрему опцію. Загалом, кредит надається у гривнях на суму до 1 млн грн з мінімальним розміром авансового внеску від 20% терміном до 6 років. Спеціальні партнерські знижки на фінансування передбачають, що вже при сумі авансового внеску 30% за кредитом терміном 12 місяців фіксована процента ставка становить 0,01%. Дострокове погашення кредиту проводиться без жодних комісій.

«Передбачаю, що у недалекому майбутньому вже зникне необхідність видавати такі публічні повідомлення про розширення нашої партнерської мережі з автокредитування, оскільки серед наших партнерів вже будуть практично всі провідні дистриб’ютори й імпортери. Але сьогодні поява нового партнеру – і особливо такого рівня – ще сигналізує про подальше розгортання автокредитування як одного із стратегічних напрямків бізнесу ОТП Банку», - відзначив Олег Клименко, начальник управління розвитку роздрібного бізнесу АТ «ОТП Банк».

Нагадаємо, ОТП Банк з початку року активно розвиває напрямок автокредитування. Наразі, у банку діють програми кредитів на купівлю авто з такими брендами: Mitsubishi, Hyundai, Volkswagen, Ravon, Skoda, а також запроваджено спеціальні умови кредитування з низкою автосалонів.

ТОВ "АВТОТОРІНО" - офіційний імпортер автомобілів Fiat, Fiat Professional і Alfa Romeo в Україні. ТОВ "АВТОТОРІНО" представляє концерн FCA на ринку України і має широку дилерську мережу автосалонів і станцій технічного обслуговування, яка налічує понад 30 автосалонів і авторизованих СТО. Розвинена дилерська мережа автосалонів і СТО дозволяє з року в рік збільшувати продажі, і на високому рівні здійснювати гарантійне та післягарантійне обслуговування автомобілів концерну FСA. Детальніше на сайтах http://www.fiat.ua, http://www.fiatprofessional.ua, http://www.alfaromeo.ua

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Сісти за кермо омріяного FIAT чи ALFA ROMEO – віднині простіше з ОТП Банком!
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 230 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz