Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Банки » 2019 » Май » 14 » Скасовано комісію за здійснення переказів на рахунки КРИСТАЛБАНКу!

Размещение новостей компаний

Скасовано комісію за здійснення переказів на рахунки КРИСТАЛБАНКу!

Распечатать: Скасовано комісію за здійснення переказів на рахунки КРИСТАЛБАНКу! | Комментировать: Скасовано комісію за здійснення переказів на рахунки КРИСТАЛБАНКу!
КРИСТАЛБАНК розробив спеціальні умови для користувачів системи інтернет-банкінгу My Crystalbank.

З 7 травня скасовано комісію при перерахуванні коштів у системі інтернет-банкінгу з карткових рахунків Клієнтів на інші, відкритих у КРИСТАЛБАНКу.

Нагадаємо, що в системі інтернет-банкінгу My Crystalbank клієнтам доступні зручні операції з рахунками та платіжними картками: здійснення платежів та переказів по Україні (у т.ч. комунальні платежі, поповнення мобільних телефонів, сплата за інтернет), відкриття та поповнення депозитних вкладів, погашення кредитів, одержання у режимі онлайн інформації про стан власних рахунків, управління картковими лімітами.
-----------------

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 80 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz