Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Услуги » 2018 » Май » 8 » «СЛУХ» іде: Concert.ua та Muzmapa.in.ua запустили новий онлайн-журнал

Размещение новостей компаний

«СЛУХ» іде: Concert.ua та Muzmapa.in.ua запустили новий онлайн-журнал

Распечатать: «СЛУХ» іде: Concert.ua та Muzmapa.in.ua запустили новий онлайн-журнал | Комментировать: «СЛУХ» іде: Concert.ua та Muzmapa.in.ua запустили новий онлайн-журнал
7 травня 2018 року квитковий сервіс Concert.ua та інтернет-видання про музичну індустрію в Україні Muzmapa.in.ua запустили новий онлайн-журнал «СЛУХ». «СЛУХ» стане зручною платформою, де український читач зможе з текстів і відеороликів першим дізнаватися неприкриту правду про життя українських та зарубіжних знаменитостей.

Онлайн-журнал «СЛУХ» – це перша сторінка співпраці Concert.ua та Muzmapa.in.ua. Це втілення бажання творців ділитися з українським читачем усім спектром емоцій та таємницями музичного закулісся і бажання аудиторії бути в курсі трендів світу, що змінюється.

Основна мета нового онлайн-видання – створення абсолютно нового, нешаблонного та свіжого формату подачі новин музичної індустрії, формування нової культури сприйняття інформації та можливості дискусій поколінь і смаків. «СЛУХ» – це майданчик, де команда Concert.ua і редакція Muzmapa.in.ua збере унікальний контент: гучні плейлисти, аналітичні статті та матеріали про сучасних артистів та актуальні концерти.

Дмитро Чінь, маркетинг-директор Concert.ua:
«Український читач втомився від тонни рецензій популярних альбомів та анонсів заходів. Сучасна аудиторія давно виросла з цього формату. Тепер вона хоче отримувати не тільки новини зі світу українського та закордонного шоу-бізнесу, а й стати частиною соціокультурного явища «музичний світ». Створення «СЛУХу» – це наша відповідь на запит українських читачів, бажання наблизити аудиторію до зірок і подарувати новий спосіб спілкування та взаємодії з улюбленими артистами: через чесні та відкриті тексти і відео, а також «живі» і відверті історії з життя музикантів».

Максим Сердюк, головний редактор Muzmapa.in.ua:
«Прийшов час, коли сухі тексти і тисячі одноманітних фотографій артистів вже нікому не потрібні. Українські музичні медіа не завжди можуть запропонувати те, що потрібно і артистам, і організаторам, і читачам – нову емоцію, новий досвід і новий погляд на все, що на слуху прямо зараз. По-справжньому розважальний і аналітичний контент – це скоріше розкіш, ніж константа. І ми плануємо кардинально змінити цю ситуацію. «СЛУХ» – це не нудне оповідання, а яскраві історії та постійний драйв».

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: «СЛУХ» іде: Concert.ua та Muzmapa.in.ua запустили новий онлайн-журнал
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 311 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz