Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Интернет и технологии » 2018 » Июнь » 11 » SMART business визнано «Партнером року Microsoft 2018» в Україні

Размещение новостей компаний

SMART business визнано «Партнером року Microsoft 2018» в Україні

Распечатать: SMART business визнано «Партнером року Microsoft 2018» в Україні | Комментировать: SMART business визнано «Партнером року Microsoft 2018» в Україні
SMART business з гордістю оголошує про те, що стала переможцем в номінації «Партнер року Microsoft 2018» в Україні. Компанія отримала відзнаку з-поміж провідних партнерів Microsoft на глобальній арені за видатні досягнення у сфері інновацій та впровадження рішень для клієнтів на базі технологій компанії Microsoft.

«Microsoft задає високі стандарти, випереджає час, постійно створюючи й удосконалюючи продукти і сервіси. Ми раді надавати їх нашим клієнтам протягом більш ніж 9 років.

Дякуємо корпорації Microsoft за підтримку і спільні ініціативи! Рішення на платформах Dynamics і Office 365 отримують все більше визнання серед клієнтів, а наші розробки з використанням штучного інтелекту надали нову швидкість цифрової трансформації компаніям в Україні та за її межами.» – говорить керуючий партнер SMART business Кирило Руднєв.

Відзнаки були представлені в декількох категоріях, а переможців обирали серед більш як 2,600 претендентів зі 115 країн по всьому світу. SMART business отримала відзнаку за відмінне надання рішень та послуг, а також за чудову взаємодію з місцевим представництвом в Україні.

Щорічна нагорода «Партнер року Microsoft» вшановує таких партнерів на рівні країн, які впродовж минулого року досягли неперевершених результатів, надаючи рішення компанії Microsoft численним клієнтам. Ця нагорода визнає успішну та ефективну взаємодію SMART business з місцевим офісом Microsoft, а також той факт, що вона є прикладом у сфері інновацій та впливу на бізнес, підвищення рівня вдоволеності наявних та залучення нових клієнтів.

«Для нас – честь назвати SMART business з України Партнером року компанії Microsoft», - сказала Корпоративний віце-президент Гавріелла Шустер, One Commercial Partner (Microsoft Corp.). «SMART business відзначилась як топ-партнер і стала прикладом у партнерській спільноті компанії Microsoft неперевершеної експертизи та інновацій у впровадженні рішень, які змінюють світ».

Міжнародною нагородою «Партнер року Microsoft» відзначають партнерів, які в минулому році розробили та впровадили виняткові рішення на базі продукції Microsoft.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: SMART business визнано «Партнером року Microsoft 2018» в Україні
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 221 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz