Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Нефть, газ, энергетика » 2018 » Ноябрь » 5 » SOCAR прокачав перший мільярд природного газу

Размещение новостей компаний

SOCAR прокачав перший мільярд природного газу

Распечатать: SOCAR прокачав перший мільярд природного газу | Комментировать: SOCAR прокачав перший мільярд природного газу
У жовтні 2018 року Торговий дім «Сокар Україна» повідомив про постачання першого мільярда природного газу. Таким чином, SOCAR став третім комерційним гравцем вітчизняного газового ринку, який імпортував мільярд куб.м блакитного палива за всю історію незалежної України.

Це вдалося завдяки дотриманню стандартів міжнародного ведення бізнесу і зваженого підходу до ціноутворення, що дозволяє формувати об'єктивну ринкову ціну для споживача.

Успіх, досягнутий за такий короткий час, свідчить про готовність компанії SOCAR Україна до виходу на європейський ринок в рамках реалізації найважливішого енергетичного проекту TANAP. Цей крок сприятиме подальшій диверсифікації джерел енергії і зменшенню залежності від окремих постачальників природного газу.
____________________________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: SOCAR прокачав перший мільярд природного газу
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 117 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz