Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Компьютеры и технологии » 2018 » Апрель » 3 » SOCAR створив перший в Україні 3D тур у мережі АЗК

Размещение новостей компаний

SOCAR створив перший в Україні 3D тур у мережі АЗК

Распечатать: SOCAR створив перший в Україні 3D тур у мережі АЗК | Комментировать: SOCAR створив перший в Україні 3D тур у мережі АЗК
Під час зйомок використовувався квадрокоптер із Full HD і 4К камерами

SOCAR Energy Ukraine став першою в Україні мережею автозаправних комплексів (АЗК), яка запустила віртуальний тур – Google Virtual Tour – по своїх об'єктах в 11 областях країни. 3D тур реалізований на базі рішень Google та інтегрований із платформами Google Maps і Google Search. Доступ до сервісу можна отримати зі звичайного ПК або мобільного застосунку для Android та iOS, а також відвідавши сторінку SOCAR Energy Ukraine у Facebook.

Щоб користувачі змогли візуально легко орієнтуватися, де саме розташована АЗК, особливо в межах міста, була організована аерозйомка.

Анна Романова, директор Департаменту з маркетингу SOCAR:

«Під час створення туру знімальна група проїхала за маршрутом між нашими АЗК понад 6 000 км. А потім дизайнери ретельно склеювали це в один тур. Для SOCAR це стало справжнім викликом. Як результат – тепер кожен користувач за екраном комп'ютера або зі смартфоном у руках може відчути ефект присутності на наших АЗК, побачити зовнішній вигляд та інтер'єр, прогулятися у BUTA market і відвідати BUTA café. А за допомогою навігатора серед областей та населених пунктів користувачі зможуть легко знайти найближчу АЗК».

На відміну від звичайних 3D турів, рішення Google Virtual Tour спрощує взаємодію користувачів із інтерфейсом і підтримується платформою Google Maps.

Віртуальний тур доступний на платформах:
- Сторінка SOCAR Energy Ukraine в Facebook
- Google Maps
- Google Street View
- У режимі земля-повітря (для аероперегляду)

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: SOCAR створив перший в Україні 3D тур у мережі АЗК
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 204 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz