Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Связь » 2018 » Сентябрь » 6 » Соціальна ініціатива «Пошук дітей» запрацює ще в трьох областях України

Размещение новостей компаний

Соціальна ініціатива «Пошук дітей» запрацює ще в трьох областях України

Распечатать: Соціальна ініціатива «Пошук дітей» запрацює ще в трьох областях України | Комментировать: Соціальна ініціатива «Пошук дітей» запрацює ще в трьох областях України
У Черкаській, Житомирській та Кіровоградській областях телеком-оператор Київстар і Національна поліція України розпочали спільний соціальний проект «Пошук дітей».

Сервіс працює на базі СМС-повідомлень і допомагає правоохоронним органам України використовувати можливості мобільної мережі Київстар для оперативного сповіщення в разі зникнення дітей.
З 16 до 22 серпня Київстар сповістив через СМС усіх абонентів про запуск сервісу «Пошук дітей», який активують автоматично й безкоштовно. Абоненти, які не хочуть одержувати такі повідомлення, можуть самостійно відмовитися від розсилання, або ж підключити його повторно.

СМС-повідомлення в межах ініціативи «Пошук дітей» міститимуть інформацію про дитину, обставини її зникнення, посилання на Facebook-сторінку Національної поліції з докладнішою інформацією та фотографією, а також контакти, за якими можуть звертатися потенційні свідки, які хочуть допомогти в пошуку. Повідомлення одержуватимуть абоненти, які перебували поруч із місцем зникнення дитини в радіусі від 1 до 3 км, — це можуть бути як жителі міста, так і інших регіонів.

Ганна Захараш, директор з корпоративних зв’язків Київстар: «За рік роботи ініціативи ми здійснили понад 60 СМС-розсилань у різних містах України. Нацполіція всіх дітей знайшла Я рада, що Київстар реалізує таку важливу соціальну ініціативу, як «Пошук дітей». Спасибі всім нашим абонентам, які допомагають Національній поліції шукати зниклих дітей, адже чужих дітей не буває».

Нагадаємо, нещодавно Київстар під’єднав до ініціативи «Пошук дітей» Одеську, Херсонську, Дніпропетровську, Донецьку, Запорізьку, Харківську, Полтавську, Львівську й Київську області, а також місто Київ. До кінця року ініціатива запрацює у всіх областях України.

З докладною інформацією про ініціативу можна ознайомитися на сайті kyivstar.ua/kidsearch.

Київстар також допомагає й іншим соціальним проектам в пошуку зниклих дітей – таким, як «Служба розшуку дітей», надаючи короткий номер 116 000, дзвінки на який не тарифікуються.

Відповідно до законів України «Про захист персональних даних» і «Про телекомунікації», Київстар не повідомляє інформацію про місцезнаходження своїх абонентів та інші персональні дані третім особам. Усі функції з відбирання номерів мобільних телефонів здійснюють інтелектуальні автоматичні IT-системи, дотримуючись конфіденційності процесів моніторингу й інформації про абонентів.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 86 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz