Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Связь » 2018 » Октябрь » 1 » Соціальна ініціатива «Пошук дітей» запрацює у Рівненській, Сумській та Хмельницькій областях

Размещение новостей компаний

Соціальна ініціатива «Пошук дітей» запрацює у Рівненській, Сумській та Хмельницькій областях

Распечатать: Соціальна ініціатива «Пошук дітей» запрацює у Рівненській, Сумській та Хмельницькій областях | Комментировать: Соціальна ініціатива «Пошук дітей» запрацює у Рівненській, Сумській та Хмельницькій областях
28 вересня у Рівненській, Сумській та Хмельницькій областях телеком-оператор Київстар і Національна поліція України розпочинають спільний соціальний проект «Пошук дітей».

Сервіс працює на базі СМС-повідомлень і допомагає правоохоронним органам України використовувати можливості мобільної мережі Київстар для оперативного сповіщення в разі зникнення дітей.

З 15 до 21 вересня Київстар сповістив через СМС усіх абонентів про запуск сервісу «Пошук дітей», який активують автоматично й безкоштовно. Абоненти, які не хочуть одержувати такі повідомлення, можуть самостійно відмовитися від розсилки, або ж підключити її повторно.

У текстах СМС-повідомлень в межах ініціативи «Пошук дітей», буде інформація про дитину, обставини її зникнення, посилання на Facebook-сторінку Національної поліції з докладнішою інформацією та фотографією, а також контакти, за якими можуть звертатися потенційні свідки, які хочуть допомогти в пошуку. Повідомлення одержуватимуть абоненти, які перебували поруч із місцем зникнення дитини в радіусі від 1 до 3 км, — це можуть бути як жителі міста, так і інших регіонів.

Ганна Захараш, директор з корпоративних зв’язків Київстар: «За більше ніж рік роботи ініціативи ми здійснили понад 80 СМС-розсилок у різних містах України. Цифри показують те, що таку важливу соціальну ініціативу, як «Пошук дітей» ми запровадили не дарма. Спасибі всім нашим абонентам, які допомагають Національній поліції шукати зниклих дітей».

Нагадаємо, Київстар підключив до ініціативи «Пошук дітей» Одеську, Херсонську, Миколаївську, Дніпропетровську, Донецьку, Запорізьку, Харківську, Полтавську, Львівську, Закарпатську, Вінницьку, Хмельницьку, Рівненську, Сумську, Житомирську й Київську області, а також місто Київ. До кінця року ініціатива запрацює в усіх областях України.

Відповідно до законів України «Про захист персональних даних» і «Про телекомунікації», Київстар не повідомляє інформацію про місцезнаходження своїх абонентів та інші персональні дані третім особам. Усі функції з відбирання номерів мобільних телефонів здійснюють інтелектуальні автоматичні IT-системи, дотримуючись конфіденційності процесів моніторингу й інформації про абонентів.
_________________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 82 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz