Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Связь » 2018 » Июнь » 6 » Спілкування у Viber стає ще більш індивідуальним і різноманітним з новими доповненнями для чатів

Размещение новостей компаний

Спілкування у Viber стає ще більш індивідуальним і різноманітним з новими доповненнями для чатів

Распечатать: Спілкування у Viber стає ще більш індивідуальним і різноманітним з новими доповненнями для чатів | Комментировать: Спілкування у Viber стає ще більш індивідуальним і різноманітним з новими доповненнями для чатів
Viber, одне з найбільших в світі додатків для спілкування, оголошує про появу нових доповнень для чатів, які подарують мільярду користувачів Viber ще більше можливостей з метою самовираження і взаємодії з друзями.

Додатки для чатів, вперше представлені в грудні 2016 року, роблять спілкування у Viber цікавіше і різноманітніше. Завдяки цій функції більше не потрібно залишати чат для того, щоб миттєво знаходити і відправляти друзям кумедні GIF, цікаві відео на YouTube, музику з Spotify, ресторани на Yelp та іншу корисну або цікаву інформацію.
У число нових доповнень увійшли:

«Яскраві повідомлення» виділять головні репліки в чаті, додавши до них яскравий фон. На момент запуску є більше 20 тем, але в майбутньому Viber буде представляти нові, як глобально, так і на окремих ринках.

«Вибране» - корисне доповнення для чатів, яке дозволяє зберігати улюблені і часто використовувані GIF-зображення, посилання та відео в одному місці. При тривалому натисканні на будь-який GIF, посилання або відео з YouTube в чаті, користувач отримає можливість додати його до "Вибраного". Після цього можна легко отримати доступ до вибраного контенту в різних чатах Viber і в один клік відправляти збережений контент співрозмовникам.

«Місцезнаходження» - це новий інструмент для обміну даними з актуальною інформацією про місцезнаходження місць, що поблизу, який дозволяє миттєво відправляти їх до чату. Оновлені повідомлення з місцем розташування включають кнопку "Відкрити", за допомогою якої користувачі зможуть легко вибрати відповідний додаток для навігації. Для забезпечення максимальної безпеки даних, функція доступна тільки користувачам, які надають Viber доступ до даних про своє місцезнаходження, таким чином, додаток отримує дані тільки в разі, якщо користувач відкриває додаток для обміну розташуванням своїм друзям.

З моменту запуску додатків для чатів, Viber співпрацює з більш ніж 20 партнерами на глобальному і місцевому рівні, в тому числі GIPHY і Tenor для GIF-зображень, YouTube для перегляду і відправки відео, Spotify для стрімінгу музики і багатьма іншими. Це дозволяє користувачам переглядати новини, розважальний контент, інформацію про спорт.
Доповнення - одна з найбільш швидко зростаючих опцій для спілкування у Viber. За минулий рік користувачі Viber застосовували різні доповнення понад 4,5 млрд разів.

Доповнення для чатів «Яскраві повідомлення», «Вибране» і «Місцезнаходження» стануть доступні поступово для всіх користувачів у різних країнах в мобільному додатку Viber для iPhone та Android.

«Viber постійно прагне урізноманітнити і збагатити процес спілкування своїх користувачів по всьому світі. Три інноваційних доповнення для чатів є частиною нашої стратегії щодо вдосконалення програми як багатофункціонального засобу для спілкування і самовираження. Ми пропонуємо користувачам якомога більше унікальних способів та стилів для спілкування. Сподіваємося, що нові функції, як і наша прихильність простоті та безпеки спілкування, продовжать радувати користувачів Viber й дарувати кожному з них незабутні враження від спілкування»,- прокоментував Джамел Агауа, генеральний директор Viber.

Про Rakuten Viber:

Для Viber не існує кордонів: ми об'єднуємо людей незалежно від того, хто вони і звідки. Наші користувачі по всьому світу відправляють безкоштовні текстові повідомлення, роблять відеодзвінки, відправляють стікери і фотографії, спілкуються в групових чатах, обмінюються даними про своє місцезнаходження, отримують актуальні новини від улюблених брендів та знаменитостей. Ми гарантуємо нашим користувачам вільне і безпечне спілкування в будь-якій точці планети.

Viber є частиною японської Rakuten Inc. - світового лідера в сфері електронної комерції і фінансових послуг. Наш додаток - офіційний месенджер футбольного клубу «Барселона» і офіційний партнер баскетбольного клубу Golden State Warriors для обміну миттєвими повідомленнями та дзвінками.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Спілкування у Viber стає ще більш індивідуальним і різноманітним з новими доповненнями для чатів
Увеличить: Спілкування у Viber стає ще більш індивідуальним і різноманітним з новими доповненнями для чатів Увеличить: Спілкування у Viber стає ще більш індивідуальним і різноманітним з новими доповненнями для чатів
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 162 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz