Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Банки » 2017 » Ноябрь » 16 » Спільна програма кредитування аграріїв від ОТП Банку і ALFA Smart Agro

Размещение новостей компаний

Спільна програма кредитування аграріїв від ОТП Банку і ALFA Smart Agro

Распечатать: Спільна програма кредитування аграріїв від ОТП Банку і ALFA Smart Agro | Комментировать: Спільна програма кредитування аграріїв від ОТП Банку і ALFA Smart Agro
ОТП Банк уклав договір про співпрацю в сфері кредитування аграрних підприємств з компанією ALFA Smart Agro – провідним національним виробником засобів захисту рослин та мікродобрив.

За умовами програми аграрії можуть отримати кредити від ОТП Банку на покупку понад 60 видів ЗЗР виробництва ALFA Smart Agro за спеціальною ставкою від 12% річних у гривні. При цьому попереднє рішення про фінансування приймається протягом 1-го дня, а кредитні кошти стають доступними вже на 9-ий робочий день. Сума фінансування може бути до 8 млн грн., а заставою можуть виступати аграрна розписка або майбутній врожай, а також активи компанії.

«Ми постійно працюємо над розширенням можливостей, якими можуть скористатися українські сільгоспвиробники в рамках нашої стратегічної програми агрокредитування ОТП «Агро-фабрика». Наразі, вже понад 40 господарств скористалося доступним і зручним фінансуванням від ОТП Банку, зокрема – на придбання якісної сировини за нашими партнерськими програмами. Купуючи якісні засоби захисту рослин, добрива, паливо, техніку тощо, аграрії мають змогу підвищити ефективність компанії», - зазначив Іван Єрко, керівник проекту «Агро-фабрика».

Нагадаємо, спільно з Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC) ОТП Банк реалізував спрощений і прискорений підхід до фінансування фермерів у програмі «Агро-фабрика», що надає невеликим господарствам, які займаються вирощуванням зернових і олійних культур, з банком оброблюваної землі від 500 га, доступ до швидких грошей для посівної і збиральної кампаній на найбільш оптимальних умовах.

Дотримуючись багаторічної стратегії розвитку кредитування і комплексного обслуговування аграріїв, ОТП Банк розробив широку лінійку продуктів, адаптовану під потреби представників саме цієї галузі – від Тарифного пакету «ОТП Агро» до спеціальних продуктів фінансування агробізнесу.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 214 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz