Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Банки » 2018 » Ноябрь » 12 » Сплата штрафів за порушення ПДР відтепер можлива в OTP Smart

Размещение новостей компаний

Сплата штрафів за порушення ПДР відтепер можлива в OTP Smart

Распечатать: Сплата штрафів за порушення ПДР відтепер можлива в OTP Smart | Комментировать: Сплата штрафів за порушення ПДР відтепер можлива в OTP Smart
Задля надання українцям можливості вирішувати якомога більше повсякденних питань за допомогою безготівкових платежів із супутніми зручностями, відтепер система інтернет-банкінгу для фізичних осіб OTP Smart пропонує користувачам можливість сплачувати штрафи за порушення ПДР швидко та зручно.

Аби скористатися сервісом оплати штрафу, необхідно обрати відповідний пункт меню в розділі «Оплата послуг», вказати реквізити платежу та суму до сплати. За необхідності клієнт може роздрукувати квитанцію, що буде підтвердженням сплати штрафу.

Дана функція доступна як у веб-версії, так і в мобільному додатку OTP Smart.

Нагадаємо, за допомогою системи OTP Smart клієнти щодня здійснюють грошові перекази, проводять оплати послуг, управляють своїми платіжними картками, а також переглядають детальну інформацію за всіма своїми рахунками. Найбільш популярні операції в OTP Smart – це грошові перекази між власними рахунками клієнтів, поповнення рахунку мобільного телефону, а також поповнення та списання з депозитного рахунку. Згідно зі статистикою банку, кожні 10 секунд клієнти здійснюють одну операцію в інтернет-банкінгу, а кожні 5 секунд відбувається успішний вхід в OTP Smart.

З метою надання клієнтам інформації щодо функціоналу системи інтернет-банкінгу для фізичних осіб OTP Smart в інтерактивному режимі в мережі Інтернет було розроблено посібник користувача системи.
______________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 106 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz