Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Банки » 2017 » Апрель » 28 » Standard & Рoor's підвищило рейтинги ПриватБанку

Размещение новостей компаний

Standard & Рoor's підвищило рейтинги ПриватБанку

Распечатать: Standard & Рoor | Комментировать: Standard & Рoor
25 квітня міжнародне рейтингове агентство S&P повідомило про підвищення кредитних рейтингів ПриватБанку з «SD» до «ССС+/С». Прогноз за рейтингами банку – «стабільний».

Як ідеться в повідомленні агентства, підвищення рейтингу пов’язане з успішним завершенням банком та Урядом України процесу докапіталізації найбільшого українського банку, а також тим, що ПриватБанк обслуговує свої зобов’язання вчасно та в повному обсязі. Прогноз «стабільний» відображає очікування агентства щодо того, що уряд надасть підтримку нещодавно націоналізованому банку.

Нагадаємо, 18 грудня 2016 року український уряд через необхідність забезпечення стабільності фінансової системи та захисту прав та інтересів вкладників ухвалив рішення про входження держави в капітал ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК». Згідно з цим рішенням держава в особі Міністерства фінансів України стала власником 100% акцій, а ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» було докапіталізовано на суму 116,8 млрд грн.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 328 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz