Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Разное » 2019 » Июль » 5 » #СтопЕкраннеНасільство закликає жінок не мовчати!

Размещение новостей компаний

#СтопЕкраннеНасільство закликає жінок не мовчати!

Распечатать: #СтопЕкраннеНасільство закликає жінок не мовчати! | Комментировать: #СтопЕкраннеНасільство закликає жінок не мовчати!
Проект #СтопЕкраннеНасільство випустив серію соціальних відеороликів реальних жіночих історій про домашнє насильство і тиранію, яким вони піддавалися і терпіли багато років

Від щасливого шлюбу до бійок. Історія Олени - https://www.youtube.com/watch?v=songQ-rajUs

Біль, приниження, синці, кров і страх - саме так живе одна третина жіночого населення. За статистикою щороку понад 600 представниць слабкої статі гинуть в Україні від домашнього насильства. В цілому, прядка 20% жінок хоча б раз у житті відчули фізичне або сексуальне насильство з боку партнера. І це не повні цифри! Це офіційні дані, а скільки жертв насильства насправді? Скільки жінок мовчать і терплять?

Від щасливого шлюбу до бійок. Історія Олени – https://www.youtube.com/watch?v=songQ-rajUs

Проект #СтопЕкраннеНасільство випустив серію соціальних відеороликів, в яких жінки зізнаються, що регулярно піддавалися жорстокому поводженню і насильства - але при цьому мовчали і терпіли.

- Проект #СтопЕкраннеНасільство закликає жінок не мовчати! Наше завдання не тільки зупинити насильство, наша мета - попередити його! - Кажуть організатори соціального флеш-мобу. - Ми збираємо анонімні історії від жертв насильства і ділимося ними для того, щоб запобігти появі наступної! Історія кожної жінки її біль - вони унікальні. Ми розуміємо, що винести своє життя на виворіт перед публікою - зовсім не просто. Але ми хочемо, щоб жінки почувши подібні історії надихнулися і знайшли силу вийти із замкнутого кола жорстокого поводження.

"Насильство в Кожній сім`ї - це нормально?" Історія Веронікі – https://www.youtube.com/watch?v=RtD3x5DILXA&t=23s

Організатори обіцяють повну анонімність жінкам, які прийшли за допомогою! Зв'язатися з організаторів проекту можна через емейл: stopscreenviolence@gmail.com, або через соціальні мережі: https://www.facebook.com/stopscreenviolence.com.ua/
___________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: #СтопЕкраннеНасільство закликає жінок не мовчати!
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 137 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz