Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Компьютеры и технологии » 2018 » Ноябрь » 25 » Студенти ХПІ — абсолютні чемпіони України з програмування

Размещение новостей компаний

Студенти ХПІ — абсолютні чемпіони України з програмування

Распечатать: Студенти ХПІ — абсолютні чемпіони України з програмування | Комментировать: Студенти ХПІ — абсолютні чемпіони України з програмування
У Вінниці завершився фінал Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування, який збігся з півфіналом Міжнародної студентської олімпіади з програмування ACM ICPC.

Всього на двох майданчиках в Україні та Румунії змагалося 85 команд технічних вишів зі Східної та Південної Європи. Команда з трьох студентів НТУ «ХПІ» обійшла суперників з Києва та Львова та посіла перше місце в Україні та четверте — в Південно-Східній Європі.

Перші 10 місць на міжнародному турнірі розподілилися так.

Всі студенти — Андрій Черевко, Владислав Мац і Михайло Бабенко навчаються на кафедрі комп'ютерної математики та аналізу даних НТУ «ХПІ» під керівництвом професора Леоніда Любчика. Перед цим політехніки пройшли всі етапи регіональних змагань, випередивши більш 2 тисяч їхніх студентів-учасників. Після перемоги в Україні Андрій Черевко, Владислав Мац і Михайло Бабенко отримали путівки до фіналу Всесвітньої студентської олімпіади з програмування, який відбудеться з 31 березня по 4 квітня 2019 у місті Порту, Португалія.

Довідка:

ACM ICPC — наймасовіша Всесвітня студентська олімпіада. В її відбіркових змаганнях на рівні національних олімпіад беруть участь понад 300 тисяч команд, що представляють 10 000 університетів 120 країн світу.
______________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Студенти ХПІ — абсолютні чемпіони України з програмування
Увеличить: Студенти ХПІ — абсолютні чемпіони України з програмування
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 102 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz