Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Банки » 2017 » Май » 24 » Сума виданих КРИСТАЛБАНКом іпотечних кредитів склала більше 20 млн.грн.

Размещение новостей компаний

Сума виданих КРИСТАЛБАНКом іпотечних кредитів склала більше 20 млн.грн.

Распечатать: Сума виданих КРИСТАЛБАНКом іпотечних кредитів склала більше 20 млн.грн. | Комментировать: Сума виданих КРИСТАЛБАНКом іпотечних кредитів склала більше 20 млн.грн.
В рамках спільних програм іпотечного кредитування фізичних осібіз забудовником ПрАТ «Київміськбуд», КРИСТАЛБАНКвидав позичальникам кредитів на суму більше 20 млн. грн.

«Вигідні відсотки за кредитом дають можливість українцям купувати нерухомість безболісно для родинного бюджету. Нові умови кредитування за програмою «ВІД МРІЙ-ДОДІЙ»користуються попитом та довели, що мрії про власне житло стали ще доступнішими з кредитом від КРИСТАЛБАНКу», - коментує директор департаменту стратегічного розвитку Ігор Олійник.

Нагадаємо, що з квітня 2017 року КРИСТАЛБАНК в доповнення до існуючих умов за програмою «ЖИТЛО МАЙБУТНЬОГО» запровадив нові умови кредитування з рекордно низькою ставкою від 5% річних.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 461 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz