Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Банки » 2018 » Февраль » 4 » Сума виданих ПАТ «КРИСТАЛБАНК» іпотечних кредитів за 2017 рік перевищила 44 млн. грн

Размещение новостей компаний

Сума виданих ПАТ «КРИСТАЛБАНК» іпотечних кредитів за 2017 рік перевищила 44 млн. грн

Распечатать: Сума виданих ПАТ «КРИСТАЛБАНК» іпотечних кредитів за 2017 рік перевищила 44 млн. грн | Комментировать: Сума виданих ПАТ «КРИСТАЛБАНК» іпотечних кредитів за 2017 рік перевищила 44 млн. грн
За підсумками роботи 2017 року кредитний портфель КРИСТАЛБАНКу збільшився в 2 рази, а іпотечних кредитів фізичним особам було видано більш ніж на 44 млн грн. Даний показник обумовлений високою затребуваністю серед населення спільної з ПрАТ «ХК «Київміськбуд» програми іпотечного кредитування "Від мрій - до дій" за рекордно низькою ставкою від 5% річних.

За іншими показниками також спостерігається приріст. Так, за минулий рік обсяг коштів клієнтів збільшився на 38% . Крім того, КРИСТАЛБАНК залучив понад 3 000 нових клієнтів.

Нагадаємо, що 28 грудня рейтингове агентство "Кредит-Рейтинг" підтвердило високий рейтинг надійності банківських вкладів (депозитів) КРИСТАЛБАНКу на рівні "4" (висока надійність). Рейтинг вкотре продемонстрував надійність та стабільність фінансової установи.
-----------------

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 224 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz