Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Связь » 2018 » Март » 1 » «Світ на зв’язку» з Київстар – новий тариф для дзвінків за кордон

Размещение новостей компаний

«Світ на зв’язку» з Київстар – новий тариф для дзвінків за кордон

Распечатать: «Світ на зв’язку» з Київстар – новий тариф для дзвінків за кордон | Комментировать: «Світ на зв’язку» з Київстар – новий тариф для дзвінків за кордон
З 1 березня 2018 року абоненти можуть користуватися новим вигідним тарифом від Київстар для дзвінків за кордон – «Світ на зв’язку». Більше не треба хвилюватися про вартість дзвінків, адже абоненти отримують 150 нетарифікованих хвилин на всі популярні напрямки.

«Нашим абонентам завжди було важливо залишатися на зв'язку зі своїми рідними та друзями, які живуть в інших країнах. І ми робимо наші тарифи ще вигіднішими та зручнішими, щоб наші абоненти були на зв'язку з усім світом» – прокоментував запуск нового тарифу Павло Даніман, директор по маркетингу Київстар.

Новий тарифний план був розроблений з урахуванням потреб абонентів, які часто дзвонять у інші країни. Головна його перевага – 150 хвилин на місяць для дзвінків на 14 найбільш популярних напрямків: у Грузію, Ізраїль, Іспанію, Італію, Казахстан, Канаду, Литву, Польщу, Німеччину, Росію, США, Узбекистан, Францію та Чехію. Саме на ці країни припадає 95% всіх дзвінків, які здійснюють абоненти Київстар.

Також, ці 150 хвилин діють і для дзвінків на всі мережі в Україні: як на номери Київстар, так і на номери інших операторів. Після їх вичерпання абоненти отримають безлім у мережі Київстар, а вартість на інші мережі в Україні та на 14 популярних напрямків закордоном – 1,50 грн/хв. Вартість абонентської плати в тарифному плані – 65 гривень на місяць.

З детальними умовами нового тарифу можна ознайомитися на офіційному сайті Київстар

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 342 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz