Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Оборудование » 2018 » Ноябрь » 16 » Свіжий подих для ІнГЗК: Corum Group виготовив новий вентилятор для криворізького комбінату

Размещение новостей компаний

Свіжий подих для ІнГЗК: Corum Group виготовив новий вентилятор для криворізького комбінату

Распечатать: Свіжий подих для ІнГЗК: Corum Group виготовив новий вентилятор для криворізького комбінату | Комментировать: Свіжий подих для ІнГЗК: Corum Group виготовив новий вентилятор для криворізького комбінату
Вентилятор головного провітрювання ВОД-30м2, виготовлений на «Корум Дружківський машинобудівний завод», ввели в експлуатацію на Інгулецькому гірничо-збагачувальному комбінаті (Метінвест). Він забезпечить підприємство чистим повітрям мінімум на 14 років.

Вентилятор ВОД-30м2 замінить застарілий ВОД-30мс, який прослужив на ІнГЗК 25 років і повністю відпрацював свій ресурс. У нового ВОД-30м2 є всі шанси опинитися таким же «довгожителем».

- Вентилятори - це обладнання, яке вимагає дуже жорсткого дотримання стандартів: великі габарити не дозволяють транспортувати вентилятор в зібраному вигляді, тому він відвантажується в розібраному стані і, потім збирається на місці експлуатації, - коментує директор з виробництва Corum Group Олександр Дятлов. - Під час виготовлення ми приділяємо особливу увагу сполученню деталей, щоб збірка зайняла мінімум часу. Ми - експерти в цій сфері: близько половини шахт пострадянського простору оснащена саме вентиляторами виробництва Corum.

Осьовий вентилятор ВОД-30м2 призначений для головного провітрювання шахт і копалень з глибиною залягання до 500 метрів, а також - для використання на металургійних, хімічних та інших заводах для переміщення повітря і неагресивних газів. Продуктивність становить до 270 м3 / сек, а депресія - близько 5700 Па.

Вентилятор ВОД-30м2 для ІнГЗК спроектований таким чином, щоб домогтися сполучення з існуючими вентиляційними каналами, а його монтаж здійснюється на старий фундамент, що залишився від попередника ВОД-30мс. Сполучення нового вентилятора з існуючими вентиляційними каналами і установка його на старий фундамент, дозволяє скоротити час і витрати на його установку.

Нагадаємо, в минулому році Corum реалізував два масштабних проекти: завершення будівництва вентиляційної установки головного провітрювання «під ключ» з двома осьовими вентиляторами ВО-42,5РЗ на Запорізькому залізорудному комбінаті і виробництво відцентрового вентилятора ВРЦД-4,5 для шахти «Дніпровська» ДТЕК Павлоградвугілля . Виготовленням обладнання займався «Корум Дружківський машинобудівний завод».
_______________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Свіжий подих для ІнГЗК: Corum Group виготовив новий вентилятор для криворізького комбінату
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 106 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz