Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Банки » 2017 » Октябрь » 26 » Taxfree4U відтепер працює з VIP-клієнтами «Таскомбанку»

Размещение новостей компаний

Taxfree4U відтепер працює з VIP-клієнтами «Таскомбанку»

Распечатать: Taxfree4U відтепер працює з VIP-клієнтами «Таскомбанку» | Комментировать: Taxfree4U відтепер працює з VIP-клієнтами «Таскомбанку»
Завдяки співпраці «Таскомбанку» та Taxfree4U, VIP-клієнти банку можуть повертати до 19% ПДВ з покупок на території однієї із шести країн-учасниць Євросоюзу: Німеччини,Франції, Італії, Іспанії, Фінляндії та Великобританії.

Taxfree4U прагне максимально спростити процес заповнення декларацій та повернення коштів, тому спеціалісти компанії створили зручний додаток з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом. Всього 5 простих кроків відділяють користувача додатку від отримання повернення ПДВ (VAT refund):

1. Встановити додаток Taxfree4U на смартфон чи планшет заповнивши профіль;

2. Зробити фото чеків за покупки та завантажити їх в додаток;

3. Отримати заповнену декларацію в додатку або на e-mail, та роздрукувати її;

4. Поставити штамп в декларації на митному контролі аеропорту при вильоті та по прибутті в аеропорт, опустити чеки з декларацією в спеціальний бокс Taxfree4U;

5. Отримати повернення ПДВ на банківську карту чи рахунок, відкриті в «Таскомбанку».

Додаток Taxfree4U створено з ціллю звільнити людей від необхідності заповнювати декларації та стояти в декількох чергах. При цьому, сервіс дозволяє отримати найвищий відсоток повернення ПДВ серед всіх Taxfree - операторів в найкоротші строки. Найбільш вигідне повернення ПДВ можливе в випадку, якщо сума чеків за покупки перевищує 100 євро.

Основні переваги для користувачів сервісу TaxFree4U:
- Можливість отримати повернення з будь-яких магазинів – платників ПДВ, тоді як класичні сервіси дозволяють робити повернення лише за покупки в магазинах партнерської мережі;
- Автоматизація процесу – не потрібно заповнювати декларації власноруч, спеціалісти TaxFree4U зроблять це за вас;
- Вигідні умови повернення ПДВ.

Сервіс доступний для всіх VIP-власників карт «Таскомбанку», які не являються резидентами Європейського Союзу.

Ми впевнені в тому, що наш сервіс дозволить VIP – клієнтам «Таскомбанку» приділяти більше часу приємним моментам подорожі, залишивши роботу, черги та заповнення документів, спеціалістам сервісу Taxfree4U.
-----------------

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 176 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz