Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Финансы и страхование » 2019 » Август » 21 » Техассістанс «КОРІС Україна» підвів підсумки півріччя

Размещение новостей компаний

Техассістанс «КОРІС Україна» підвів підсумки півріччя

Распечатать: Техассістанс «КОРІС Україна» підвів підсумки півріччя | Комментировать: Техассістанс «КОРІС Україна» підвів підсумки півріччя
Підрозділ техассістанса «КОРІС Україна» за перше півріччя 2019 р. прийняв і опрацював понад 4,2 тисячі звернень, що на 10% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Для реєстрації страхових випадків найчастіше в компанію дзвонили застраховані по КАСКО - близько 50% звернень, страхування гаджетів - 42%. Традиційно найбільш частими зверненнями залишаються евакуації з місця ДТП і поломок - 386 звернень, технічна допомога на дорозі, виклик аварійних комісарів на ДТП, на огляд і оцінку пошкоджень застрахованих автомобілів, майна, вантажів і спецтехніки. Серед послуг технічної допомоги на дорозі найчастіше водіям були потрібні: підзарядка акумулятора - 148, заміна колеса - 90, доставка палива - 39 звернень.
Через сильні зливи в цьому році 90% клієнтських звернень по ОСАГО були пов'язані з випадками затоплення автомобілів водою.

«У цьому році ми отримали чимало звернень і від корпоративних клієнтів, частина з яких також була пов'язана з різким погіршенням погодних умов, - розповідає Володимир Стрільчук, менеджер технічного асистансу« КОРІС Україна », - Наприклад, в березні і червні, після сильної грози, до нас було кілька звернень від великого корпоративного клієнта в зв'язку з пошкодженням близько 200 курників».

Завдяки розгалуженій базі партнерів і багаторічному досвіду роботи всі сервіси організовувалися фахівцями компанії з технічного асистансу максимально оперативно і ефективно.
________________________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 112 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz