Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Электроника » 2017 » Январь » 22 » ТЕЛЕВІЗОРИ З ПРЕМІУМ-ЛІНІЙКИ LG OLED SIGNATURE W7 ЗАВОЮВАЛИ НАЙПРЕСТИЖНІШУ НАГОРОДУ BEST OF THE BEST НА ВИСТАВЦІ CES 2017

Размещение новостей компаний

ТЕЛЕВІЗОРИ З ПРЕМІУМ-ЛІНІЙКИ LG OLED SIGNATURE W7 ЗАВОЮВАЛИ НАЙПРЕСТИЖНІШУ НАГОРОДУ BEST OF THE BEST НА ВИСТАВЦІ CES 2017

Распечатать: ТЕЛЕВІЗОРИ З ПРЕМІУМ-ЛІНІЙКИ LG OLED SIGNATURE W7 ЗАВОЮВАЛИ НАЙПРЕСТИЖНІШУ НАГОРОДУ BEST OF THE BEST НА ВИСТАВЦІ CES 2017 | Комментировать: ТЕЛЕВІЗОРИ З ПРЕМІУМ-ЛІНІЙКИ LG OLED SIGNATURE W7 ЗАВОЮВАЛИ НАЙПРЕСТИЖНІШУ НАГОРОДУ BEST OF THE BEST НА ВИСТАВЦІ CES 2017
ЛАС-ВЕГАС – Компанія LG Electronics (LG) завоювала понад 90 нагород на виставці CES® 2017. Серед них – найпрестижніша премія, гран-прі виставки Engadget CES Best of the Best Award, якою відзначили революційний 4K телевізор LG OLED SIGNATURE W7. Він також завоював найбільшу кількість нагород виставки серед продуктів компанії. Друге місце за кількістю отриманих премій посів холодильник LG Smart InstaView™. Окрім багатьох премій від най-престижніших світових видань, LG отримала 21 нагороду CES Innovation Awards від Асоціації споживчих технологій (CTA™) за нові моделі побутової техніки, си-стем домашніх мультимедійних розваг, мобільних і переносних пристроїв.

На виставці CES 2017 компанія LG презентувала принципово нові продукти пре-міум-лінійки LG SIGNATURE. Так, телевізори LG SIGNATURE OLED W7 отри-мали рекордну кількість нагород – понад 20 – завдяки інноваційному дизайну Picture-on-Wall. Холодильник LG Smart InstaView також завоював безліч премій, завдяки своїм інноваційним характеристикам. Серед них 29-дюймовий сенсорний LCD-дисплей, голосовий асистент Alexa від Amazon і безліч функцій, які працюють за підтримки Wi-Fi.

На виставці CES 2017 продукти LG були відзначені наступними нагородами:

Телевізори LG SIGNATURE W7 OLED TV: премія Engadget Best of CES у номінаціях Best of the Best і Best TV Product; вибір експертів на CES 2017 у категорії Best TV; Editors’ Choice Awards від Men’s Health; Best in Show за версією TechRadar; Best TV за версією The Verge; найкращі продукти на CES за версією Advertising Age; найкращі продукти на CES за версією BGR; CES 2017 The Best Thing We Saw за версією CNET; Best TVs of CES за версією Pocket-Lint; Coolest Tech Products at CES за версією CNN Money; найкращі продукти на CES за версі-єю Dealerscope; 10 Best Gadgets at CES за версією FOX News; найкращі продукти на CES за версією PCMag у категорії Best Television; найкращі продукти на CES за версією Popular Mechanics; вибір редакції Reviewed.com на виставці CES 2017; найкращі продукти на CES за версією SlashGear; Stars of CES, Sound & Vision за версією What Hi-Fi; Best TVs of CES 2017 за версією Stuff Magazine; CES Top Picks за версією Techlicious; Reader’s Choice Awards за версією TechnoBuffalo; Best TV на CES 2017 за версією TechRadar; Best New Products of CES 2017 за версією AVS Forum; найкращі продукти на CES за версією Tom’s Guide; найкращі продукти на CES за версією Tweaktown; премія TWICE Picks Awards у номінації Video & TVs; 12 найкращих гаджетів на CES за версією T3; найкращі продукти на CES за версією UberGizmo; найкращі продукти на CES за версією 9to5Toys; Best of the Best за версією EFTM.

Холодильник LG Smart InstaView: вибір експертів CES Top Picks у номінації Best Home Appliance; вибір редакції Reviewed.com на виставці CES; 2017 CES Innovation Awards від Consumer Technology Association у категорії Home Appliances; 9 Best Gadgets with Amazon’s Voice Assistant за версією Stuff Magazine; CES Top Picks за версією Techlicious; Reader’s Choice Awards за версією TechnoBuffalo; 2017 CES Awards Best In-Home Gizmo за версією TechRadar; Best of CES за версією Tom’s Guide.

Робот LG Hub: найкращі продукти на CES за версією SlashGear; найкращі проду-кти на CES за версією WIRED; Best Robot за версією The Verge; Best Tech of the Week за версією The Telegraph; 9 Best Gadgets with Amazon’s Voice Assistant за вер-сією Stuff Magazine; найкращі продукти на CES за версією Chip Chick.

Ноутбук LG Gram 14: 2017 CES Innovation Awards від Consumer Technology Association у категорії Computer Peripherals; фіналіст премії Engadget: Best of CES у номінації Best PC, Best Windows Devices to Come Out of CES за версією MSPoweruser.

Ноутбук LG Gram 15.6: найкращі продукти на CES за версією Thorrot.

Акустична система LG SJ9: Best Headphones and Speakers at CES за версією Pocket-Lint; 2017 CES Awards: Best Audio Accessory за версією TechRadar.

Акустична система LG SJ7: Best Home Entertainment за версією EFTM.

Bluetooth-гарнітура LG Multi-Functional Bluetooth Speaker: 2017 CES Innovation Awards від Consumer Technology Association у номінації Portable Media Players and Accessories.

Лазерний проектор LG ProBeam: Best Projector за версією The Verge; 2017 CES Innovation Awards від Consumer Technology Association у категорії Home Audio/Video Components and Accessories.

Пральна машина й сушарка LG SIGNATURE TWINWash Front-Load Washer and Dryer Pair: вибір редакції Better Homes and Gardens у сфері інновацій 2017; 2017 CES Innovation Awards від Consumer Technology Association у категорії Home Appliances; нагорода TWICE Picks Awards у категорії Major Appliances.

Холодильник LG 4-Door Refrigerator Door-in-Door, Dual View Camera: 2017 CES Innovation Awards від Consumer Technology Association у категорії Home Appliances.

Посудомийна машина LG SIGNATURE: 2017 CES Innovation Awards від Consumer Technology Association у категорії Home Appliances.

Пилосос-робот LG HOM-BOT Network Water Mop: 2017 CES Innovation Awards від Consumer Technology Association у категорії Smart Home.

Пилосос LG CordZero Handstick Vacuum: вибір редакції Reviewed.com на ви-ставці CES 2017.

Акустична система з левітуючим динаміком LG PJ9: Best Smart Home, IoT Products на CES за версією ZDNet.

Робот LG Airport Guide: найкращі продукти на CES за версією Advertising Age.

Телевізор LG Signature OLED 65 G6: Boomie Awards: Best Television of the Year за версією Tech50+.

Очищувач повітря LG Air Purifier PuriCare 360: 2017 CES Innovation Awards від Consumer Technology Association у категорії Home Appliances, нагорода TWICE Picks Awards у категорії Connected Home Devices.

Телевізор LG Super UHD TVs: Best TVs на CES за версією Pocket-Lint.

Телевізор LG Display 55-inch Transparent TV: Best Tech of CES 2017 за версією Mashable, найкращі продукти на CES за версією Chip Chick.

Телевізор LG 65-inch B7 4K OLED TV: найкращі продукти на CES за версією The Wall Street Journal; 2017 CES Innovation Awards від Consumer Technology Association у категорії Video Displays; Best 4K Ultra HD TV за версією Digital Entertainment Group Awards.

Телевізор LG Flat 65-inch Super UHD 4K TV: нагорода TWICE Picks Awards у категорії Connected Home Devices; 2017 CES Innovation Awards від Consumer Technology Association у категорії Home Appliances.

Телевізор LG 65-inch 4K OLED TV: 2017 CES Innovation Awards від Consumer Technology Association у категорії Video Displays.

Телевізор LG 65-inch E7 OLED 4K TV: 2017 CES Innovation Awards від Consumer Technology Association у категорії Video Displays.

Телевізор LG 65-inch 4K LED TV with Advanced Accessibility Technologies: 2017 CES Innovation Awards від Consumer Technology Association у категорії Video Displays, нагорода TWICE Picks Awards у категорії Video & TVs, 2017 CES Innovation Awards від Consumer Technology Association у категорії Video Displays: Tech for a better world.

Телевізор LG 65-inch B7 4K OLED TV with Advanced Accessibility Technologies: 2017 CES Innovation Awards від Consumer Technology Association у категорії Tech for a better world.

Телевізор LG 75-inch 4K ULTRA HD LED TV: 2017 CES Innovation Awards від Consumer Technology Association у категорії Eco-Design and Sustainable Technologies.

Монитор LG 31.5-inch 4-side Borderless UHD 4K HDR Monitor: 2017 CES Innovation Awards від Consumer Technology Association у категорії Computer Peripherals.

Смартфон LG K8™: нагорода TWICE Picks Awards у категорії Smartphones & Tablets.

Смартфон LG V20™: 2017 CES Innovation Awards від Consumer Technology Association у категорії Wireless Handsets.

Смартфон LG G5: 2017 CES Innovation Awards от Consumer Technology Association в категории Wireless Handsets.

Навушники LG FORCE: нагорода TWICE Picks Awards у категорії Accessories.

Bluetooth-гарнітура LG TONE Active+™: 2017 CES Innovation Awards від Consumer Technology Association у категорії Headphones.

Компанія LG ELECTRONICS: SMM Electronics Challenge Awards.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов бытовой техники и бытовой электроники в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "KOMPASS Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua


* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: ТЕЛЕВІЗОРИ З ПРЕМІУМ-ЛІНІЙКИ LG OLED SIGNATURE W7 ЗАВОЮВАЛИ НАЙПРЕСТИЖНІШУ НАГОРОДУ BEST OF THE BEST НА ВИСТАВЦІ CES 2017
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 462 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz