Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Авто и транспорт » 2018 » Октябрь » 25 » Тест-драйви нових кросоверів HAVAL пройшли на фірмовому паливі «Параллелі»

Размещение новостей компаний

Тест-драйви нових кросоверів HAVAL пройшли на фірмовому паливі «Параллелі»

Распечатать: Тест-драйви нових кросоверів HAVAL пройшли на фірмовому паливі «Параллелі» | Комментировать: Тест-драйви нових кросоверів HAVAL пройшли на фірмовому паливі «Параллелі»
Компанія «Параллель» продовжує розвивати партнерські відносини з автодилерами України. Нещодавно у Запоріжжі пройшли тест-драйви новинок автомобілів HAVAL, презентація яких була організована «Богдан-Авто Запоріжжя» за участю «Параллелі».

Учасники тест-драйву, який відбувся в рамках презентації нового модельного ряду HAVAL, змогли на власному досвіді оцінити всі якості автоновинок. Тест-драйв нового покоління китайських кросоверів проводився на фірмовому паливі «Параллелі» - Perfekt Diesel и Perfekt 95.

«У всіх учасників тест-драйву залишилися дуже добрі враження від пробної поїздки на нових HAVAL H6, Н2 і Н9. Деяких з них відразу звернулися до нашого автосалону, щоб придбати вподобані автомобілі. Ми впевнені, що рішення клієнтів про покупку нових кросоверів базувалося на двох факторах - відмінної техніці і якісному паливі від компанії «Параллель», - розповіла після презентації Олександра Бодрова, менеджер з продажів ТОВ «Богдан-Авто Запоріжжя».

«Ми вже третій рік поспіль успішно працюємо з автодилером «Богдан-Авто Запоріжжя». Протягом ціх років «Параллель» виступала паливним партнером виставок автоновинок та різних тест-драйвів сучасних автомобілів світових та вітчизняних марок, надаючи автодилеру своє брендоване паливо», - прокоментувала подію Наталя Нікешина, директор департаменту маркетингу компанії «Параллель».

Нагадаємо, що «Параллель» співпрацює також з автодилерами в інших містах присутності свого бізнесу. Компанія традиційно надає автосалонам для проведення різних заходів свій преміальний Perfekt 95, який зараз, до речі, реалізується в мережі АЗК «Параллель» і її партнерів за більш доступною ціною. Це дає можливість автомобілістам оцінити якість фірмового палива і при цьому значно заощадити на заправці свого автомобіля.
__________________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Тест-драйви нових кросоверів HAVAL пройшли на фірмовому паливі «Параллелі»
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 85 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz