Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Услуги » 2018 » Апрель » 23 » Тоня Матвієнко - у соціальному проекті «Обіцяй собі берегти себе»

Размещение новостей компаний

Тоня Матвієнко - у соціальному проекті «Обіцяй собі берегти себе»

Распечатать: Тоня Матвієнко - у соціальному проекті «Обіцяй собі берегти себе» | Комментировать: Тоня Матвієнко - у соціальному проекті «Обіцяй собі берегти себе»
Співачка Тоня Матвієнко стала зіркою квітня в соціальному проекті «Обіцяй собі берегти себе», який ініціював Благодійний фонд «Квітна».

Володарка неймовірного голосу звернулася до українок: «Я закликаю вас сходити до мамолога, перевірити себе. Я розумію, що в нас родина, робота, діти… Але ми, жінки, є основним джерелом нашого сімейного щастя. Думайте про себе, бережіть себе, будьте здорові!»

Нагадаємо, що «Обіцяй собі берегти себе» — соціальна кампанія, покликана привернути увагу громадськості до проблеми раку молочної залози в Україні. Головна мета проекту — здорова і щаслива українка. Врятувати одне життя — значить врятувати все людство. Але рятувати інших потрібно, почавши з себе. Саме тому проект і носить назву: Обіцяй собі берегти себе.

Участь у ньому вже взяли і продовжують брати відомі українські жінки. Наші зірки власним прикладом показують, що важливо берегти себе і проходити обстеження. Це не страшно, це потрібно робити регулярно і всім. Кожна з учасниць проекту — кумир для тієї чи іншої українки, тому їх меседжі часто працюють краще, ніж рекомендації лікарів.

Проект уже підтримали:

Джамала – співачка, переможниця «Євробачення-2016»
Оля Полякова – співачка, телеведуча
Василіса Фролова — теле-радіоведуча
Ольга Сумська – актриса, телеведуча
Олена Кравець – актриса студії «Квартал 95»
Ганна Різатдінова — бронзовий призер Олімпійських ігор з художньої гімнастики
Аніта Луценко — телеведуча, тренер-мотиватор
Марина Поплавська — актриса Дизель Шоу
Габріелла Массанга — телеведуча
Марічка Падалко — ведуча телеканалу 1+1
Іріша Блохіна — телеведуча, тренер збірної України з художньої гімнастики.

Завдяки соціальній кампанії Благодійний Фонд «Квітна» має намір допомогти кожному українцю усвідомити особисту відповідальність за своє здоров’я і сформувати культуру профілактики раку молочної залози. В Україні дуже низький рівень поінформованості про РМЗ. Про цю хворобу соромляться і бояться говорити, про неї намагаються мовчати. Необхідно глобально і загальнонаціонального підняти питання захворювання, а головне — профілактики раку молочної залози і його ранньої діагностики.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Тоня Матвієнко - у соціальному проекті «Обіцяй собі берегти себе»
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 295 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz