Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Конференции, форумы и мероприятия » 2019 » Июнь » 27 » ТОВ «Інсолар-Холод» виступить технологічним партнером конференції «Яблучний бізнес України-2019»

Размещение новостей компаний

ТОВ «Інсолар-Холод» виступить технологічним партнером конференції «Яблучний бізнес України-2019»

Распечатать: ТОВ «Інсолар-Холод» виступить технологічним партнером конференції «Яблучний бізнес України-2019» | Комментировать: ТОВ «Інсолар-Холод» виступить технологічним партнером конференції «Яблучний бізнес України-2019»
ТОВ «Інсолар-Холод» виступить технологічним партнером дев’ятої міжнародної конференції «Яблучний бізнес України-2019», яка відбудеться 14-15 серпня у м. Дніпро.

Науково-виробниче підприємство «Інсолар» вже більше 25 років є одним із вітчизняних лідерів у сфері комплексних рішень з холодопостачання, вентиляції та енергозбереження, а також встановлення обладнання для логістичних складів, овоче- та фруктосховищ «під ключ». ТОВ «Інсолар-Холод» успішно зарекомендувало себе у багатьох проектах для учасників плодоовочевого ринку країни та представників яблучного бізнесу України зокрема, а також є офіційним представником багатьох закордонних постачальників обладнання.

У рамках першого дня події презентацію інноваційних рішень з сортування та зберігання яблук проведуть представники партнерів ТОВ «Інсолар-Холод» - Ханс Реймерінк, експорт-менеджер компанії Van Amerongen CA Technology B.V., та Дік ван де Коп, експорт-менеджер компанії Greefa. Згодом учасники конференції також зможуть отримати комплексну консультацію з питань обладнання фруктосховища від представників компанії під час бізнес-туру другого дня конференції.

Нагадуємо, що конференція, за традицією, відбудеться у дводенному форматі: конференційні сесії 14 серпня у м. Дніпро (LUCIA Banquet Hall, вул. Камчатська 63), а вже 15 серпня учасники події завітають до ТОВ «Сади Дніпра» (ТМ UApple), одного з провідних виробників та експортерів яблук в Україні.

Ключові організаційні моменти події:

•насичена сесійна програма першого дня події: близько 20 спікерів-практиків і експертів яблучного ринку, включно з презентацією ексклюзивного прогнозу виробництва і цін на яблуко в Україні від проекту «АПК-Інформ: овочі та фрукти»;

•експозиція технологій для яблучного бізнесу – біля 15 провідних компаній-постачальників МТР та устаткування для успішного виробництва і доробки яблук;

•міжнародний торговий форум за участі імпортерів яблук із ЄС, Близького Сходу та Південно-Східної Азії;

•унікальні можливості для нетворкінгу: більше 200 делегатів-професіоналів бізнесу з 8-10 країн світу – виробники яблук (більше 50%), переробні підприємства, представники гуртової та роздрібної торгівлі, постачальники ЗЗР, МТР та устаткування, а також інвестиційні і фінансові організації тощо;

•бізнес-тур другого дня до одного з лідерів українського яблучного ринку;

•спеціальні умови участі для виробників яблук – 3400 грн (14 серпня);

•пільгові реєстраційні внески для інших компаній за умови реєстрації до 8 липня;

•додаткові знижки на участь у події другого, третього і подальших учасників від однієї компанії, а також передплатників пакетів послуг проекту «АПК-Інформ: овочі і фрукти».

Заявки на участь будуть прийматися до 12 серпня включно.

Конференція організована проектом «АПК-Інформ: овочі та фрукти» за підтримки Української плодоовочевої асоціації УПОА та проекту EastFruit. Партнером конференційного бізнес-туру виступить компанія UApple, а технологічним партнером конференції – компанія «Інсолар-Холод».

З питань щодо участі, будь ласка, звертайтеся:

Євген Кузін,
+380 96 5836323
fruit.intl@fruit-inform.com

Олександр Хорев,
+380 67 6343980
fruit.chief@fruit-inform.com

_____________________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 162 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz