Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Авто и транспорт » 2017 » Май » 23 » ТРАВЕНЬ - МІСЯЦЬ ПЕРЕМОГ ПІДРОЗДІЛІВ БЕЗПЕКИ ДП МА «БОРИСПІЛЬ»

Размещение новостей компаний

ТРАВЕНЬ - МІСЯЦЬ ПЕРЕМОГ ПІДРОЗДІЛІВ БЕЗПЕКИ ДП МА «БОРИСПІЛЬ»

Распечатать: ТРАВЕНЬ - МІСЯЦЬ ПЕРЕМОГ ПІДРОЗДІЛІВ БЕЗПЕКИ ДП МА «БОРИСПІЛЬ» | Комментировать: ТРАВЕНЬ - МІСЯЦЬ ПЕРЕМОГ ПІДРОЗДІЛІВ БЕЗПЕКИ ДП МА «БОРИСПІЛЬ»
У травні 2017 року служби аеропорту «Бориспіль», що займаються організацією авіаційної та пожежної безпеки, здобули низку перемог у професійних змаганнях, продемонструвавши високий рівень підготовки.

19 травня працівники Служби авіаційної безпеки (САБ) взяли участь у Конкурсі Асоціації «Аеропорти України» під назвою «Кращий за професією з АБ (Авіабезпеки)». Дві команди аеропорту «Бориспіль» вибороли одразу два переможних місця. Перша команда розділила Кубок лідерів з ДП МА «Львів» ім. Данила Галицького за рівною кількістю балів, друга ж отримала переможне срібло. Лідерів змагання було нагороджено Почесними грамотами Асоціації, присвоєно почесне звання «Кращий за професією з АБ», вручено Грамоти та цінні подарунки.

Визначні успіхи продемонстрували й працівники одного з відділень пожежогасіння служби аварійно-рятувального та протипожежного забезпечення польотів ДП МА «Бориспіль». У п’ятницю 19 травня вони взяли участь у «Районному огляді-конкурсі пожежних депо та змаганнях відділень пожежогасіння цивільного захисту підприємств, установ та організацій бориспільського району». Захід, організований райдержадміністрацією м.Бориспіль, зібрав чималу аудиторію та черговий раз підтвердив високий рівень підготовки та професіоналізм працівників аеропорту. Команда ДП МА «Бориспіль» здобула перемогу за рядом дисциплін: «Бойове розгортання від пожежного автомобіля», «Пожежна естафета 4х100м», «Кращий технічний стан техніки» та «Перше загальнокомандне місце».

Команда аеропорту «Бориспіль» виборола переможне золото й на ІІІ Міжнародних змаганнях кінологічних команд у середині травня. Захід проходив у м.Тернопіль. Кращий результат зусиллями службової собаки на ім’я Томас та інспектора-кінолога Тетяни Крючкової було продемонстровано під час пошуку зброї та набоїв. Команда ДП МА «Бориспіль» стала однією з 3-х переможців змагань, розділивши лідерство з командою ДФС України та колегами з Болгарії.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 377 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz