Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Услуги » 2018 » Апрель » 29 » Туристичний онлайн-сервіс Anywayanyday підвищує доступність і вибір подорожей

Размещение новостей компаний

Туристичний онлайн-сервіс Anywayanyday підвищує доступність і вибір подорожей

Распечатать: Туристичний онлайн-сервіс Anywayanyday підвищує доступність і вибір подорожей | Комментировать: Туристичний онлайн-сервіс Anywayanyday підвищує доступність і вибір подорожей
Компанія Anywayanyday, один з найбільших регіональних онлайн-сервісів для придбання авіаквитків і бронювання готелів, та Amadeus, провідний постачальник технологій для світової тревел-індустрії, оголошують про розширення багаторічного співробітництва та запуск нових послуг для мандрівників.

Користувачі Anywayanyday відтепер можуть купувати квитки понад 100 популярних лоукост-авіаперевізників, включаючи Wizz Air, Ryanair та airBaltic. Це стало можливим завдяки інтеграції сайту з платформою Pyton (з 2015 р. належить Amadeus), за допомогою якої здійснюється дистрибуція більшості низькобюджетних авіакомпаній світу. Для прискорення і спрощення взаєморозрахунків з перевізниками Anywayanyday використовує комбіноване рішення «Pyton + Amadeus B2B Wallet». Це дозволило в найкоротші терміни запропонувати клієнтам актуальний контент, уникнувши витрат на самостійну інтеграцію систем і налаштування обміну даними з кожною авіакомпанією окремо. У цьому сценарії Amadeus B2B Wallet автоматично генерує віртуальну дебетову картку і відправляє її безпосередньо до авіакомпанії.

Ще одним нововведенням стало впровадження механізму «віртуального інтерлайн», розробленого фахівцями Anywayanyday на базі контенту GDS Amadeus та інших джерел. При цьому в маршруті комбінуються сегменти перельоту, що виконуються різними авіакомпаніями, які не мають між собою інтерлайн-угод. На деяких популярних напрямках вдалося досягти економії до 30-40% на одному квитку. Щоб вибудувати найбільш вигідний маршрут, використовуються декілька джерел контенту – пропозиції класичних перевізників з дистрибутивної системи Amadeus (понад 700 авіакомпаній), лоукост-авіаперевізників із системи Pyton і пряме API-підключення до сервера авіакомпанії.
Нагадаємо, що для більшості авіакомпаній реалізований сервіс автоматичного внесення змін до квитка за допомогою рішення Amadeus Ticket Changer. Пасажир може легко повернути чи обміняти квиток самостійно на сайті, без звернення до кол-центру.

З травня 2018 р. відкриється продаж квитків європейських і регіональних залізниць, реалізований на базі мультимодальної платформи Amadeus Rail. Користувачам сайту Anywayanyday будуть доступні квитки на потяги 25 залізничних перевізників, включаючи Trenitalia, Renfe, Deutsche Bahn, SNCF, Thalys та Eurostar.
Анна Рубан, СЕО Anywayanyday:

«Ми багато інвестуємо в лояльність наших клієнтів. Вони хочуть подорожувати частіше, зручніше і отримувати приємні враження, починаючи з перших кліків на нашому сайті. Amadeus виступає нашим ключовим IТ-партнером вже понад 7 років, допомагаючи нам реалізовувати нові ідеї і рухатися до головної мети – робити подорожі доступнішими і більш персоналізованими як для індивідуальних туристів, так і для ділових мандрівників. Новий етап нашої співпраці націлений на реалізацію мультимодальних перевезень. Це буде проект зі створення зручного сервісу-конструктора зі стикування різних видів транспорту в одному інтерфейсі. Amadeus виступає у новій ролі постачальника контенту».

Лутц Форневег, директор з дистрибуції Amadeus у Центральній, Південній та Східній Європі:

«Ми створюємо можливості для постійного зростання бізнесу наших ОТА-клієнтів, у тому числі за межами домашнього ринку. Наша співпраця з Anywayanyday відкриває ще більше способів подорожей, надаючи людям зручний доступ до альтернативних видів транспорту. Виступаючи лідером у сфері авіаційних IT- та дистрибутивних рішень, Amadeus сьогодні стає провайдером мультиконтенту і пропонує нові бізнес-моделі для туристичних агентств. Таких як, наприклад, мерчант-модель».
________________________________________________________________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Туристичний онлайн-сервіс Anywayanyday підвищує доступність і вибір подорожей
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 230 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz