Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Услуги » 2018 » Июль » 9 » Туроператор Join UP! Заява стосовно затримки рейсів і подолання наслідків

Размещение новостей компаний

Туроператор Join UP! Заява стосовно затримки рейсів і подолання наслідків

Распечатать: Туроператор Join UP! Заява стосовно затримки рейсів і подолання наслідків | Комментировать: Туроператор Join UP! Заява стосовно затримки рейсів і подолання наслідків
Наприкінці червня український туристичний ринок зіткнувся з проблемою затримки рейсів у піковий літній сезон. Зокрема, із запізненням відбулися деякі рейси на замовлення Join UP! у різних авіаперевізників за напрямами Туніс, Іспанія (Тенеріфе, Пальма-де-Майорка, Барселона), Єгипет (Шарм-ель-Шейх, Хургада) й Туреччина (Бодрум).

Затримки рейсів поширене явище для авіаперевезень, оскільки серед причин можуть бути збої у роботі авіаперевізника, технічні неполадки, погодні умови тощо. Водночас через щільний графік перельотів і максимальне використання літаків у розпал туристичного сезону, перші затримки рейсів в Україні призвели до подальших порушень розкладу.

Join UP! докладає всіх зусиль для відновлення програми польотів і забезпечення потреб туристів. Компанія приносить вибачення туристам, які опинилися в цій ситуації.

Щоб зменшити навантаження на флот авіакомпаній партнерів і максимально попередити можливі зміни в розкладі, туроператор Join UP! щодня працює над польотною програмою. Турагенти, у яких туристи бронюють тури, діють від імені і за дорученням туроператора. Тому вся відповідальність за туристів лежить на туроператорі та авіакомпанії.

Згідно з нормами Міжнародного повітряного кодексу у випадку затримки рейсу відповідальність за забезпечення пасажирів водою, харчуванням і за потреби проживанням на час очікування вильоту лежить на авіакомпанії. Як відповідальний туроператор по мірі розвитку складної ситуації із затримками рейсів перевізників, Join UP! прийняв рішення не чекаючи дій авіакомпаній проактивно надавати нашим туристам воду і харчування, взяв на себе організацію трансферів та поселення в готель. На час затримки рейсів з України компанія забезпечила трансфер і проживання з харчуванням для туристів, хто прибув з інших міст: загалом у готелі «Братислава» в Києві в період 26 червня – 07 липня були поселені 327 людей.

Туристам, чиї тури за напрямком Іспанії були відмінені для зменшення навантаження на флот авіперевізників та попередження подальших збоїв у розкладі перельотів, Join UP! запропонував перебронювати інший тур або повернути кошти у 100% обсязі. Для всіх, хто вимушено затрималися в іншій країні через суттєве перенесення часу вильоту, туроператор за власний кошт подовжив путівку з проживанням і харчуванням в готелі. Також туроператор компенсує вартість недоотриманих діб відпочинку туристам, відпочинок яких скротився через перенесення часу вильоту.

По всіх турах, які реалізує Join UP!, відпочинок у готелях гарантований, оскільки ще на початку року компанія здійснила передоплату за номерний фонд на весь літній сезон.

7 липня туроператор JoinUP! запустив власну чартерну програму в Туніс на крилах SkyUP Airlines і вивізним рейсом повернув в Україну 100 туристів туроператора Оазис та 59 туристів Join UP!, які затрималися в Тунісі через інцидент між Bravo Airlines і туроператором Оазис. Туристам Join UP! до моменту очікування зворотного рейсу було продовжено проживання за рахунок туроператора. Чартерні рейси JoinUP! разом із SkyUP Airlines в Туніс літатимуть двічі на тиждень до кінця літнього туристичного сезону.

Join UP! як один із найбільших туроператорів в Україні щоденно здійснює до 20 рейсів за власними чартерними програмами в 17 аеропортів у 10 країнах. Так, 5 липня компанія здійснила рейсів; 6 липня – 18; 7 липня – 13; 8 липня – 16. Таким чином щоденно з України вилітають на відпочинок від 3,5 до 5 тис. туристів Join UP! и стільки ж вертається додому в Україну. З початку 2018 року близько 450 тис. туристів Join UP! отримали можливість відпочивати на популярних курортах в 47 країнах світу.

Join UP! щоденно повідомляє про стан польотів.

З представником компанії можна зв’язатися за телефоном 044 303-9-303 – у відповідь на потреби туристів лінія відтепер працює цілодобово.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 163 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz