Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Продукти харчування й напої » 2020 » Січень » 20 » У 2020 році Publicity Creating продовжуватиме комплексне просування ТМ Знатний Мед на українському ринку

Розміщення новин компаній

У 2020 році Publicity Creating продовжуватиме комплексне просування ТМ Знатний Мед на українському ринку

У 2020 році компанія Publicity Creating продовжує комплексне просування пасіки «Медовий Бджоляр» (ТМ Знатний Мед) на українському ринку.

ТМ Знатний Мед співпрацює з агентством Publicity Creating вже 7 років. За цей час в рамках програми «Багато меду не буває» втілено низку заходів, спрямованих на інформування громадськості про користь натурального меду, цілорічного споживання меду, про користь продуктів бджільництва, а також про ситуацію на медовому ринку України, в цілому. Крім того, компанія Publicity Creating стала учасником світової ініціативи щодо захисту і збільшення чисельності медоносних бджіл.

В рамках програми, розробленої на 2020 рік, фахівцями агентства планується проведення інформаційно кампанії на радіо-каналах групи «Тавр», ведення майданчиків в соціальних мережах, рекламна кампанія в Google, активна робота на маркет-плейсах, проведення серії Інтернет-конференцій та прес- заходів, дегустацій і семінарів.
Сергій Ігнатенко, керівник аккаунт-групи Publicity Creating відзначив: «Медовий ринок України є перспективним не тільки щодо експорту за кордон. Споживання меду і продуктів бджільництва всередині країни може зростати значними темпами. Тому ми розробили комплексну програму просування для ТМ Знатний Мед, спрямовану на підвищення популярності і збільшення кількості прихильників даної торгової марки».
-----------------

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 145 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz