Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Разное » 2017 » Ноябрь » 24 » У цьогорічному списку New Europe 100 сім українців

Размещение новостей компаний

У цьогорічному списку New Europe 100 сім українців

Распечатать: У цьогорічному списку New Europe 100 сім українців | Комментировать: У цьогорічному списку New Europe 100 сім українців
Київ, 23 листопада 2017 року - Сьогодні ми раді оголосити імена інноваційних лідерів з країн Центральної та Східної Європи, які увійшли до цьогорічного списку New Europe 100. У фінальній сотні новаторів регіону - сім українців (1 команда з 2 чоловік і 5 окремих представників).

New Europe 100 - це щорічний список людей-новаторів з Центральної та Східної Європи. Вони створюють електронні галереї з архівами, вирішують проблему харчових відходів, оживляють класичне мистецтво і розповідають історії, використовуючи нові технології ‒ це лише деякі з фіналістів списку New Europe 100 цього року.

Соціальний капітал є основою екосистеми будь-якого стартапу. Він включає в себе рівень взаємної довіри, міжособистісні навички, командний дух, готовність до ризиків або невдач в процесі роботи. Це означає, що відкритість і побудова відносин мають вирішальне значення для економічного розвитку кожної країни і всього регіону Центральна та Східна Європа. Метою проекту New Europe 100 є створення такої мережі новаторів в регіоні, яка зможе забезпечити взаємну підтримку і, отже, розвиток. Сьогодні в столиці Болгарії Софії офіційно оголошено сотню самих інноваційних людей і команд, які приєднуються до мережі New Europe 100.

Цього року в список New Europe 100 увійшли наступні представники України:

1. Роман Зінченко, TeslaCamp & Hack4Energy, Greencubator
2. Макс Гербут, Юлія Гербут, PassivDom
3. Ірина Прокоф’єва, Make me better
4. Наталія Гуменюк, голова ГО “Громадське телебачення”
5. Віталій Мороз, “Інтерн’юз-Україна”
6. Андрій Карпюк, BIOsens

Цікаво, що фіналісти цього року в багатьох випадках представлені командами, а не окремими людьми. На думку організаторів, це показує, що майбутнє і успіх інновацій залежать від якості і частоти участі в мережевій співпраці. “Процвітання залежить від здатності співпрацювати, і тільки працюючи разом, ми робимо наш внесок значущим в довгостроковій перспективі. Саме тому проект New Europe 100 об'єднує найуспішніших цифрових підприємців, активістів та державних чиновників в регіоні Центральна і Східна Європа. Res Publica разом зі своїми партнерами хоче полегшити їхню взаємодію, щоб сума індивідуальних успіхів стала частиною більш широкої глобальної історії”, ‒ говорить Войцех Пржібільські, голова фонду Res Publica Foundation, ініціатор проекту.

Проект New Europe 100 реалізується вже четвертий рік поспіль. “У центрі уваги цього року стала “командна гра”: для того, щоб інновації стали стійким двигуном зростання цифрової економіки, їх потрібно створювати в мережах контактів і при регіональному співробітництві. Глобальному успіху нашого регіону може сприяти координація технологічних зусиль, обмін знаннями та досвідом, а також загальне слідування інтересам Центральної та Східної Європи як регіону, що сприяє зростанню інновацій, має великі амбіції, зростаючу відкритість для експериментів і готовність до сміливих підприємницьких рішень”, ‒ каже Марта Послад, директор з питань громадської політики та зв'язків з органами державної влади, Google Центральна і Східна Європа.

Метою проекту New Europe 100 є консолідація новаторів з країн Центральної та Східної Європи, з тим щоб вони могли більше співпрацювати один з одним і розвиватися. “Нам приємно спостерігати, скільки є креативу, інновацій та лідерства на місцевому рівні по всій Центральній Європі. Четверте видання списку New Europe 100 також є доказом цього. З самого початку ініціативи ми вірили в важливість інноваційних ідей в питаннях регіонального співробітництва. Я переконана, що чим більше ми будемо інвестувати в партнерські відносини з лідерами інновацій в наших країнах, тим сильніше і успішніше ми будемо, як спільноти і регіон в цілому”, ‒ говорить Беата Ячевська, виконавчий директор Міжнародного Вишеградського фонду.

Проект New Europe 100 спрямований на підтримку інноваційної діяльності в Центральній і Східній Європі. Проект реалізується фондом Res Publica, Google, Міжнародним Вишеградським фондом і Financial Times, у співпраці з багатьма організаціями та партнерами з країн Центральної та Східної Європи.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 207 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz