Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Финансы и страхование » 2017 » Май » 8 » У Фонді гарантування триває додатковий кваліфікаційний відбір організаторів аукціонів

Размещение новостей компаний

У Фонді гарантування триває додатковий кваліфікаційний відбір організаторів аукціонів

Распечатать: У Фонді гарантування триває додатковий кваліфікаційний відбір організаторів аукціонів | Комментировать: У Фонді гарантування триває додатковий кваліфікаційний відбір організаторів аукціонів
У Фонді гарантування вкладів фізичних осіб триває додатковий кваліфікаційний відбір третіх осіб за напрямом «організація відкритих торгів (аукціонів)». Пропозиції для участі у відборі приймаються до 23 травня.

Одна із обов’язкових вимог для участі у відборі – використання електронної торгової системи, адміністратором якої є ГО «Трансперенсі Інтернешнл Україна».

Проведення додаткового відбору покликане максимально розширити коло організаторів торгів, підключених до системи «Prozorro.Продажі», та створити більш конкурентне середовище, що у свою чергу має сприяти зростанню ефективності продажів активів банків, що ліквідуються.

Прийом пропозицій від організаторів торгів, які бажають пройти кваліфікаційний відбір, триває до 09:30 23 травня. Розкриття кваліфікаційних пропозицій відбудеться о 14:30 23 травня.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 390 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz