Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Строительство » 2019 » Февраль » 4 » У Харкові відбудуться Дні відкритої архітектури А+

Размещение новостей компаний

У Харкові відбудуться Дні відкритої архітектури А+

Распечатать: У Харкові відбудуться Дні відкритої архітектури А+ | Комментировать: У Харкові відбудуться Дні відкритої архітектури А+
9 та 10 лютого Харківська школа архітектури пропонує дізнатися більше про сучасну архітектурну освіту в Україні та подискутувати про майбутнє професії архітектора. Дні відкритої архітектури А+ ХША будуть цікавими для всіх, хто є небайдужим до архітектури в Україні та тяжіє до її вивчення і пізнання. Як і на події публічної програми школи, вхід -— вільний.

У вихідні, 9 та 10 лютого, Харківська школа архітектури запрошує всіх на Дні відкритих дверей. Цього разу школа відкриє свої двері для всіх бажаючих і розповість про теперішнє та майбутнє професії архітектора та нової архітектурної освіти, а також про існуючі формати та особливості навчання в ХША. Дні відкритої архітектури “А+” — це два дні корисної та цікавої інформації, яка стане у нагоді кожному, хто вирішив пов’язати своє життя із архітектурою та змінювати світ.

Використання назви “А+” не є випадковим. Олександра Нарижна, проректорка ХША, розповіла про нього: “Справа в тому, що архітектура як така не може існувати сама по собі, осторонь інших дисциплін. Для архітектора важливо мати знання з гуманітарних дисциплін, орієнтуватися в сучасних технологіях, вміти працювати із матеріалами тощо. Тому завжди існує певний зв’язок –– Архітектура+ Матеріальність, Архітектура+ Соціологія, Архітектура+ Технології тощо. Тому ми й обрали цю назву”.

Кожен з днів відкритої архітектури буде присвячений окремій темі. Перший день – вищій освіті ХША. 9 лютого учасники можуть відвідати екскурсію будівлею ХША, послухати презентації бакалаврської та магістерської програми та літніх шкіл ХША, а також взяти участь у дискусії разом із провідними архітектурними офісами України щодо майбутнього професії архітектора.

“Оскільки ХША розвиває сучасну архітектурну освіту, важливо розуміти те, у якому стані зараз архітектура як така, чим займається архітектор, якими є можливості та перспективи цієї професії. Тому на Дні відкритої архітектури ми запросили представників архітектурної спільноти, які знаються на цьому та можуть розповісти, яким є майбутнє цієї професії, що в ній змінюється вже зараз та що скоріш за все зміниться найближчим часом”, – каже Анастасія Палій, куратор курсів ХША.

Можливість попрацювати із матеріальністю, відчути, хоч і всього на годину, себе проектувальником, дослідником та майстром, доторкнутися до професії архітектора –– це є головним завданням другого дня А+. Тому відвідувачі другого дня можуть взяти участь у безкоштовних воркшопах та майстер-класах від викладачів ХША.

Воркшопи з архітектурного планування та макетування, робота з деревом і бетоном, графічний дизайн та воркшоп з віртуальної реальності чекатимуть на учасників, які хотіли б спробувати попрацювати в цих напрямках. Участь у них є безкоштовною, все що потрібно для цього –– зареєструватись на них на сайті ХША.

Повна програма заходу

Дні відкритої архітектури “А+”
Адреса: вул. Конторська,5
Додаткова інформація за телефоном: +38 066 070 0555

А+. День 1:
16:00 - 16:30 Екскурсія ХША
16:30 - 17:00 Екскурсія ХША
16:00 - 19:00 Виставка “Освіта в ХША”
17:00 - 18:00 Бліц-лекції від провідних архітекторів України “Майбутнє професії”
18:00 - 18:20 Презентація програм бакалаврату та магістратури ХША
18:20 - 18:40 Презентація літніх шкіл ХША
19:00 - 19:30 Kharkiv School FAQ –– вільне спілкування із адміністрацією та викладачами школи про вищу освіту в ХША.

А+. День 2:
12:00-13:00 Перша серія воркшопів
13:00-14:00 Друга серія воркшопів
14:00-15:00 Третя серія воркшопів
15:00-16:00 Kharkiv School FAQ –– вільне спілкування із адміністрацією та викладачами школи про Підготовче відділення ХША.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: У Харкові відбудуться Дні відкритої архітектури А+
Увеличить: У Харкові відбудуться Дні відкритої архітектури А+ Увеличить: У Харкові відбудуться Дні відкритої архітектури А+
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 128 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz